Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasonló helyzetűek?

Hasonló helyzetűek?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék ha mentálisan teljesen összetörtnek érzem magam, de ez már olyan súllyos hogy napi szinten vannak öngyilkossági vágyaim, nálam minden ilyen mentális funkció mint a:kötődés, szeretetkifejezés, kapcsolateremtés, empátia, önbizalom teljes mértékben mínuszban van.

Ez már olyan dura hogy napi szinten itthon török zúzok és az anyámat fizikailag képes vagyok bántalmazni.

Ez mellé folyamatosan minden egyes eluatsító ingerre teljesen kiborulok és depressziós leszek.

Pl.ma semmilyen oknál fogva törölték az egyik posztom és ettől teljes mértékben depressziós lettem.

Már szavakbe se tudom mindezt önteni, mert ez egy normális ember számára is teljes mértékben őrítő lenne.

Úgy érzem az egész élet számomra csak egy "videó" amit az eleje óta úgy formáztak hogy a vége fele egyre inkább szörnyűbb az egész.

Nekem ha lett is volna életcélom a sors azt elvette hogy pl. családotalapitsak stb.

Valószinűleg az kedves admin megint semmilyen oknál fogva törölni fogja a posztom, aminek az oka csakis én vagyok hisz tele van az oldal

mindenféle társadalmi normákat megszegő kérdéssel de azt persze ésszre se veszik.Ez az életem nekem is és még hogy ezt csak én képzelem be magamnak tessék...


2022. okt. 22. 16:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok meddig fog kitartani a posztom :))
2022. okt. 22. 16:04
 2/19 anonim ***** válasza:
Mondd el mindezt bizalommal a háziorvosodnak és ő majd útbaigazít.
2022. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ne máson töltsd ki a haragod, és nem kell azt hinni sem, hogy összeesküdtek ellened. És szerintem ha törsz zúzol akkor nem ártana valami gyógyszer.

Nem tudom milyen kérdést tettél fel, próbáld meg más fórumon is.

2022. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem vágyom segitségre mert főlösleges idő és energiapazarlás lenne rajtam segiteni én csak arra voltam kíváncsi hogy létezik egy hozzám hasonló ember, de erre remélhetőleg minimális az esély.
2022. okt. 22. 16:22
 5/19 A kérdező kommentje:

Én ellenem az élet esküdt össze, nem konkrét embereről van szó.

Anyámnak üldözési mániája van, de már kezdem érteni miért is...

Valakit az élet olyannak teremt hogy képes legyen megváltoztatnia az életét, de engem pedig olyannak hogy egy örökké való szenvedéssé váljon az egész.

Mégis milyen más fórumon ha csak ez az egyetlen meg a quora amiket ismerek, sajnos mindkettőnek igencsak értelmes moderátoria vannak.

Ha esetleg ismersz egyéb fórumot nagyugottan írd le.

2022. okt. 22. 16:28
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen van. Képzeld saját kérdés alá nem tudtam írni mert kitörölték, mert valakinek éppen nem tetszett.

A gyógyszer pedig másnak lenne segítség, annak aki a környezetedben van és neked is jobb lenne ha kicsit le lennél szedálva hidd el.

2022. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Akinek nem lehet tanácsot adni, azon nem lehet segíteni!" - tartja a szlovák közmondás.

Helytelenül gondolkozol. Igyekezz ezeket a gondolatokat lerázni magadról. Az élet szép, csak meg kell találni a hozzá való utat (még ha tüskékkel is van néha kirakva).

2022. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De ahogy veszem észre itthon törés zúzás nékül nincs semmilyen haladás, így legalább elkerülnék az mentálisan toxikus környezetemből, viszont nem szeretném diliházba leélni az rövid kis életem
2022. okt. 22. 16:31
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha berúgnál és aludnál egy nagyot?
2022. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de lehetőleg úgy hogy örökké aludhatnék
2022. okt. 22. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!