Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz ha nem dobom ki a drogèriá...

Gáz ha nem dobom ki a drogèriás dolgok dobozait ès állandóan ilyeneket vásárolok?

Figyelt kérdés
Heti szinten 20 - 30 ezreket elköltök drogèriákban . Arckrèmek, arcápolók , hajápolók, testápoló ilyesmiket vásárolok . De van egy igen furcsa szokásom . Egy fajtából csak egyszer veszek ès ha kifogy megtartom minddnek a dobozát / üvegèt . Szèpen kimosom ès elteszem . Tele van már a fűrdőszobám ilyenekkel amiket mèg használok , mert amik már kifogytak máshová teszem őket . Ezeket gyűjtöm vagy nem tudom . Hatalmas boldogságot okoznak nekem ezek .
2022. okt. 24. 18:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja ès szerintem ez nem kènyszeres mert akkor mást is gyűjtenèk . Meg nem számítana ha valamiből van 5 ugyan olyan .
2022. okt. 24. 18:18
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Budapesti lakóingatlan árak 1millió/m2 alatt nincs semmi. Ennek fényében a hobbyd értelmetlen felesleges pazarlás.
2022. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De még mennyire! Kényszerbetegség, ami szorongásból ered. Ne áltasd magad azzal, hogy akkor mást is gyűjtenél, ez olyan, mintha az alkoholista azzal védekezne, hogy ő csak sört iszik, bort nem. Haladéktalanul pszichiáter, a szorongásodat kezelni kell.
2022. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha azt mondom, hogy gáz, akkor abbahagyod? Na ennyi értelme volt a kérdésnek ebben a formában. Amúgy meg nem az én pénzemet költöd, így engem nem zavar.
2022. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gaz. Gyujtogeto vagy! Ha nem teszel valamit elontenek a dobozok! A gyujtogetok is szekektalnsk. Itthon nem nagyon ertenek hozza! Ha tudsz angolul Horder.... sok anyagot talalsz!
2022. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szorongok 😂
2022. okt. 24. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
De pedig oka van a gyűjtögetésnek, egészséges ember nem leli kedvét ilyen bizarr dologban, valamiért az ad neked biztonságot, ha körbeveszed magad tárgyakkal, történetesen piperecsomagolásokkal, de bármi más is lehetne. Ha megpiszkálnánk, kiderülne az a szorongás, amit még önmagad elől is elfojtasz.
2022. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol erzed, hogy nincs rendben! Azert irtad ki a kerdest! Ez a dolog lassan elhatalmasodik rajtad! Elve eltemeted magad a dobozok koze! Meg idoben vagy! Azonnali segitseg kell neked!
2022. okt. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod, én is nagyon szeretem a szépségápolási dolgokat, mindenfélét kipróbálni, egyszrűen örömöt okoz. Ha meg van rá pénzed miért ne vehetnéd meg őket? Ha viszont anyagilag nehéz kifizetned, mégis inkább elmész és megveszed az gáz. Plusz ez a csomagolás eltevés is elég fura, de őszintén megértem, én is mindig összegyűjtogetem aztán megunom foglalja a helyet és kidobom. Ez lehet egyfajta stresszlevezetés is, azért egyből azzal dobálózni hogy kényszeres gyűjtögető vagy erős, de az tény hogy ha az életminőséget rontja le kell allnod vele.

Hol tudod tárolni a sok dobozt? Ha odamennék és kidobnám totálisan kiakadnál? Mert ha igen akkor valóban egészségtelen

2022. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!