Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt mondta az egyik osztály...

Azt mondta az egyik osztály társam hogy kövér vagyok de közben nem vagyok kövér egy sovány lány vagyok szerintetek csak irigy?

Figyelt kérdés
2022. okt. 24. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2022. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolában már csak így megy ez. Valamiért valakit mindig bosszantani kell.
2022. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Óvoda?
2022. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván viccelt, ha sovány vagy. Nem kell mindent komolyan venni.
2022. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert utál, még nem kell irigynek lennie. Szimplán gonoszkodik veled, mert nem kedvel.
2022. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Persze, hogy irigy.

Nagy szemétség bárki testalkatara is megjegyzést tenni, ebben a korban a legerzekenyebb rá az ember. Rá se rants. A lényeg hogy tudod hogy az ellenkezője az igaz.

2022. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha tényleg úgy gondolod, hogy nem is vagy vastag (meg amúgy is, ha nem káros és jól áll valakinek, akkor amúgy sem para) vigyél be a suliba egy mérleget és hívjad az osztálytársad, hogy álljon a mérlegre és nézzétek meg, hogy ki hány kiló. Esetleg kis plusz majomkodás lehet, hogy rá teszed a lábad a mérlegre, hogy pár kilóval többet mutasson neki, mint valójában. Persze, ha ez nem járható, akkor még mindig jöhet egy gyors BMI kalkulátor online, aztán aztán nem lesz mire genyóskodni.
2022. okt. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jankee válasza:
Szerintem viccelt.
2022. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!