Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem vagyok képes tanulni...

Miért nem vagyok képes tanulni/létezni?

Figyelt kérdés

Amióta újra elkezdődött a suli, nem tudok tanulni, koncentrálni de kikapcsolni se. Üres a fejem, szomorú vagyok és mindig csak egyre rosszabb minden. A tanárok emellé "alázgatnak", folyton az osztály előtt mondják mennyire érdektelen és lusta vagyok. Pedig tényleg tanulok...tavaly 4-es volt az átlagom most meg a hármast is alig tudom majd összekaparni.

Hiába alszok, fáradtan kelek. Hiába van szabadidőm, nem kötnek le amik eddig örömet okoztak . Eddig jól viseltem a szüleim veszekedését/ha apám szidott, de most azonnal kiborulok és csak sírok...

Csak feküdni akarok és macskát simogatni...



2022. okt. 25. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltál valamikor Covidos?
2022. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Nem lehet, hogy valaki bántalmani kezdett a suliban? Sokszor észre sem vesszük ezt a problékát magunkon.


Mi zökkent ki a dolgokból?

2022. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mennyit telefonozol/ internetezel naponta? Mi azok a cselekvések az alváson evésen kivűl amik több órát is elvesznek a mindennapjaidból?
2022. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!