Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám feldolgozni...

Hogyan tudnám feldolgozni ezt, hogy újra tudjak tanulni?

Figyelt kérdés
Előre is bocsi hogy hosszú. Tavaly volt először programozásom, és csapnivaló voltam/vagyok benne... Aminek az lett a következménye hogy szüleim beírattak az előző és ebben az évben is korrepetálásra. Most nem megyek bele miért, de szörnyű élmény volt mindegyik oktató, és mindegyiken már kb sírtam, de jártam tovább mert rettegtem attól hogy megbukok (már nem kell mennem hála istennek). Utána történt, hogy egy tanórán a tanár közölte hogy semmit nem csináltam eddig a feladatokból és iszonyatosan flegma volt. Elkezdtem sírni (nagyon rossz napom volt) és akkor is ott állt mellettem és diktálta a megoldást miközben alázott, pedig látta hogy kb már zokogtam. Ennek az lett a következménye, hogy ha leülök programozni, kb teljesen lefagyok. Alig tudok mozogni, félek, és egyáltalán nem tudok gondolkozni. Azt se tudnám megmondani hogy hívnak. Általában semmire nem emlékszem az óráról, csak hogy volt. Egyszerűen semmi nem marad meg a fejemben, ami ehhez kapcsolódik. Akár youtube videót nézek, akár az anyagot olvasom, az ég világon semmi. Mintha egy blokk lenne az agyamban ami semmi ahhoz kapcsolódót nem enged be. Viszont muszáj lenne megcsinálnom ezt az iskolát... Bármilyen tippet nagyon szívesen várok.

2022. febr. 17. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes olyat tanulni ami nem érdekel ha muszáj ha nem.
2022. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4%
Ez nem a te utad....a programozás folyamatos fejlődést ,tanulást és jó koponyát igényel....ha már most alig megy..mi lesz később?
2022. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd megcsinálni - pszichológushiz menj

Ha nem szeretnéd, hanem erőltetik - mondd meg hogy ez nem megy neked, mást szeretnél csinálni helyette

2022. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!