Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióból ki lehet teljese...

Depresszióból ki lehet teljesen gyógyulni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
2022. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Ki! Egy jó pszichológus segítségével.
2022. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet, ugyanis a depresszio nem szimpla szomorusag, hanem komoly mentalis betegseg. Nyilvan, ha nincs kivalto tenyezo, ugy tunhet, hogy vege. De valojaban (nezd logikusan) barmi olyan tortenik, azonnal visszaesel. A pszichiater (es nem pszichologus) csupan az aktualis allapotodbol segit kikecmeregni. Szedhetsz ra gyogyszert is, amit o ir fel, es ami elnyomja a betegseget, de ahhoz nagy fegyelem kell, hiszen nem C-vitaminrol beszelunk.
2022. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Olyat kell csinálni ami más irányba tereli a gondolatokat, mondjuk dolgozni többet .
2022. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
3-as ne haragudj de fogalmad nincs, miről beszélsz. Annyiban igazad van, hogy nem szimpla szomorúság, de a gyógyszer és a terápia helyreállítja a szerotoninszintet + átalakítja a nézőpontodat és de, meg lehet gyógyulni. Nem mondom, hogy mindenki meggyógyul mert van aki nem, de én pl fiatal koromban voltam depressziós, kb 20 éve semmi bajom.
2022. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Én is kigyógyultam. Nyilván nem csoda történt, hanem tettem is érte.
2022. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Nagyjából ez a 8253457. ilyen kérdés. Feltehetően a tudomány azóta nagyjából semmit nem változott. Amik ott szerepelnek a válaszok között, azok mind a mai napig megállják a helyüket.

Rajtad múlik 70-80%-ban.

2022. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem sikerült. Azt várom hogy jöjjön egy atomrobbanás és minden etlűnjön. Ezzel alátámasztanám azt az elképzelésem hogy mindenki hiába harcol itt. Egyenlőek lennénk a megsemmisülésben. Én erre vágyom - hogy engem ez vissza igazoljon. (Sajnálom ha másokat ezzel a gondolkodással megbántok.)
2022. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Én is abból jövök ki megjártam a pszichiátriát is.
2022. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

8-vagyok

Az hogy egyénileg megszűnök nem támasztja alá hogy egy elromlott társadalmat építünk :)

2022. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!