Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióból ki lehet teljese...

Depresszióból ki lehet teljesen gyógyulni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 15:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

8-vagyok (még mindig)

Azt akarom alátámasztani hogy itt nincs értelme dolgozni - harcolni - küszködni. Mert egy nagyobb erő majd mindent visz. Ezzel igazolnám az életem (mivel eddig kb semmit nem csináltam) és egyelő lennék mindazokkal akik próbálkoztak. Lehet kicsit kicsavart a gondolkodásom, és azt se tudom depressziós vagyok-e? - mert sode voltam orvosnál (pszichológusnál).

Nem tudtam megoldani az én életem, és sajnos a nyomoromban azt szeretném látni hogy mások is elbuknak. Tudom hogy ezt rossz. Ezért írtam hogy sajnálom. (Viszont nekem már nincs járható út, és csak így tudok gondolkodni.)

2022. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%

3-as

Ha hat az antidepi, nem kell hozzá fegyelem.


Ha rossz dolog történik, akkor nem depressziós hanem szomorú az ember.


Depresszió akkor is lehet, ha jó dolgok történnek

2022. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%

4-es

Depresszíósan nem többet kell dolgozni, hanem terhelést csökkenteni.


Középsúlyossal nehezen, súlyossal nem tud dolgozni az ember.

2022. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 manly ***** válasza:
Ki lehet jönni belőle.
2022. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

En is kigyogyultam kő kemény akarattal tettekkel kitartassal .

Es szépen lassan arra ébredtem hogy eltűnt az üresség és tele vagyok tervekkel célokkal. Nagyon küzdelmes es szinte lehetetlen volt de sikerült.

2022. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 manly ***** válasza:
Életkörülmén.ektől függ.
2022. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A nem gond okozta depresszió gyógyszertől gyógyul. A gond okozta terápiaval.


Én bármit teszek, nem múlik el attól. Spontán lezajlik 4-6 hónap alatt. Szezonalis. Ugyanabban az évszakban van neha enyhébb, máskor nagyon súlyos.


Nagyon súlyos depresszióval nem szabsd többet dolgozni. Táppénz kell. Középsúlyosnál is inkább kikapcsolódasból kell több.

2022. dec. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!