Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns és Frontin...

Antidepresszáns és Frontin szedek 12 hete ti ilyet tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Ad szedek és 3xo,25 frontint reggel beveszem és 2-3 óra elteltével szédülés érzés jön rám és tartósan szédülök amíg nem veszem be a déli frontint ,ugyan az történik egy 2-3 óra elteltével Éjszaka többször megébredek van amikor nem tudok vissza aludni éjjel 2/3 órától Az orvoshoz nov 14 re van időpontom !Ti tapasztaltatok ilyen szédüléseket nagyon rosszak így a napjaim?

2022. okt. 30. 08:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt ajánlotta,hogy emeljen a Frontin adagomat napi 3x0,50 ennyit nem szedtem még az Ad kezdése kor viszont a szorongásom és a szédülés én is tovább fenáll
2022. nov. 2. 12:35
 12/13 Monik80 válasza:
Sziasztok !Escitalopram Sandoz -ról valakinek vélemény tegnap kezdetem el szedni ki hogyan kezdte el szedni és mennyi idő után hatott ?Kinek hogyan erősödött az érzés vagy észre sem vette hogy el kezdte szedni ?Köszönöm a válaszokat előre is .
2022. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mire kaptad?
2022. nov. 5. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!