Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan attól félek, hogy...

Állandóan attól félek, hogy strokeot kapok (?)

Figyelt kérdés
Nagyon hypochonder vagyok, az elmúlt időszakban pedig sok stressz ért és ez felerositette a tüneteimet. Már az elmúlt héten szinte minden nap produkaltam a stroke tüneteit. Ma reggel úgy ébredtem, hogy mintha zsibbadna a szám bal oldala és a tükörben olyan mintha picit jobbra lenne húzodva a szám, de "O" betűt formálni tudok vele, mosolyogni is, de akkor is olyan mintha lentebb állna, főleg a felső ajkam. Létezik, hogy csak bebeszelem és nincs is félrehúzódva? Egyáltalán nem szembetuno csak ha sokáig nézem és elemezgetem akkor tűnik úgy...
2022. okt. 31. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem se szimmetrikus, de nálam állkapocs ízületi betegség miatt. Ne olvasgass ennyit betegségekről, mert az tuti ront a hypochondrián.
2022. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval a fő kérdésem az lenne, hogy lehet, hogy nincs elhuzodva a szám, csak a pánik miatt én látom úgy? Attól is függ melyik tükörben és milyen fényben nézem, hogy milyennek látom... Dokinál már voltam az elmúlt héten, koponya CT nem készült, mert vizsgálat alapjan nem tartotta szükségesnek. Nem akarok a sürgősségire rohanni leegetni magam, de fogalmam sincs mi a valós tünet és mi az,amit csak bebeszelek. Volt már olyan, hogy meggyőződésem volt, hogy félre van húzodva a szám és nem volt semmi bajom. De minden alkalommal amikor panikolok úgy érzem, hogy, "ez most más" és hogy most tenyleg komoly bajom van...
2022. okt. 31. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van családod, barátaid, szomszédod, nekik mutasd meg, akár webkamerán és ha ők is úgy látják, hogy baj van, akkor menj csak orvoshoz.
2022. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok most itthon, fényképen semmi nem látszik belőle, én is csak bizonyos fényben, bizonyos szögből látom. 22 éves lány vagyok egyebkent, fogamzásgatlot szedek, akkor ki voltam vizsgálva, hogy nincs-e trombózis hajlamom, az elvileg a strokekal is összefüggésben van és minden eredményem tökéletes lett. A vernyomasom rendben (bár stresszesebb időszakokban magas), nem vagyok túlsúlyos. Annyi hogy kicsit mozgásszegeny életmodot élek és alkalmanként dohányzok, ami még szóbajohet mint rizikófaktor.
2022. okt. 31. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Bell féle arcidegbénulásom kezdődött így.
2022. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!