Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet együttélni a...

Hogyan lehet együttélni a mindennapos fájdalommal?

Figyelt kérdés
Függőségekbe temetkezek, mert nem kezelhetőek a problémáim. Rengeteg mindent meg kell vonnom magamtóo a betegség a szorongás és a fájdalom miatt. Úgy érzem így nem tudok önmagam lenni. Nem tudok haladni az életemmel, ha mindig ott vannak ezek a gyógyíthatatlan betegségek a háttérben. Nem vagyok képes funkcionálni! Nem akarok megalkudni az élettel, csak azt mondani, hogy nekem ennyi is elég, hogy ennyire vagyok képes, mert többre lennék képes, ha nem lenne itt ez a sok fájdalom. Hogyan lehet együtt élni a mindennapos fájdalommal?

2022. nov. 2. 04:24
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Ha van valami, ami segít, akkor az orvos is tud segíteni. Vannak kitűnő gyógyszerek minden típusú fájdalomra, szorongásra és különböző fizioterápiás lehetőségek is. Önmagad az is, akinek a fájdalmai vannak, a testünkből nem tudunk kilépni, azzal kell gazdálkodni, ami van. Menj orvoshoz!
2022. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%

A helyedben mindenkeppen orvoshoz fordulnek. Ez eleg hamar atcsaphat egy sulyos onkarositasi folyamatba, ami sem neked sem a kornyezetednek nem tesz jot. Az, hogy ezt ilyen batran ki mered mondani, mar egy eleg jo, szoval belattad hogy gondd van.


Ha mindenkeppen igy szeretned folytatni, ajanlom a sportot. Egyebkent az termeszetes szorongas oldo,es a turokepessegeidet tudod feszegetni vele. Remelem jobban leszel!!

2022. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!