Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Infarktus vagy panik?

Infarktus vagy panik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.25/N dohányzom.

Tegnap este dianas cukrot ettem,ittam rá szensavas uditot,meg bevettem egy szem peritolt mert nagyon sovany vagyok és szedem. Nos szorongok elég régóta,kb 6-7 honapja folyamatosan. Nem járok pszichologushoz vagy orvoshoz. Nos a hasam olyan mintha marta volna valami,de nem gyengén.. ma is éreztem ezt nyomásra is erzekeny a hasam. Lehetseges hogy infartust fogok kapni ?? Eléggé meg vagyok ijedve… gyomorszaj fajdogal,elotte pár napig a mellkasom fajdogalt de én már nem tudom mi van velem folyton a halal foglaljoztat,rettentoen felek tőle. Nem volt mostanaban ekgm,de nagyon felek az orvosoktol is.. szóval így fasza egyben. Utalhat a gyomor fajdalom infarktusra illetve a szorongas okozhat e ilyet? Kaphatok e tőle infarktust?


2022. nov. 3. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább hipochondria...


Az infarktust nem dianás cukorkától szoktak kapni...

2022. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak olyan feszítő furcsa egó érzés van a gyomromban.. sav esetleg? De attól nem hiszem h fajhatna a gyomrom vagy nemtudom. 1x olvastam h a gyomor fajas az infartust első jele
2022. nov. 3. 15:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia ebben vagyok én is. Még nem kaptam infarktust kop kop kop a fafejemen. Nem túl savas a gyomrod? Nekem az okozza a nagyon erős gyomortáji fájdalmat, sugárzik felfelé lefelé, nehogy megunjam, főleg a cigitől, stressztől.
2022. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
gyomor fájás kb. 100 ok miatt lehetséges. Miért pont az infarktust szemelted ki magadnak?
2022. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert ettől felek.. :D
2022. nov. 3. 15:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A reflux egyik tünete lehet a tompa mellkas környéki fájdalom is. A gyomorsav visszajut a nyelőcsőbe - valamilyen magasságig - és ezt érzi az ember.

A szívinfarktusnak elég konkrét tünetei vannak: kisugárzó fájdalom a mellkasból a váll, a bal kar, a hát vagy akár a fogak, állkapocs irányába, hányinger, hányás, nehézlégzés, erős verejtékezés, eszméletvesztés.

2022. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5: tehát valóban hipochonder vagy.


Ha tudod magadról, akkor viszont ne félj!

2022. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
3 vagyok kérdező írj privátban, ha nincsenek barátaid vagy szeretnél beszélgetni, 30N
2022. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Reflux+szorongás, amin bepánikoltál. Viszont a cigit tedd le, mert később tényleg tud infarktust okozni. Igen, nőknél is van.
2022. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Refluxnak hangzik leírás alapján. Ez sajnos erősen összefügg a szorongással is és dohányzással is.
2022. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!