Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegösszeomlásom van?

Idegösszeomlásom van?

Figyelt kérdés
Folytonos hányinger, öklendezés, szívfájdalom, nehéz légzés, erős szorongás, és össze fordult a szemem utána belekerültem egy furcsa szédüléses állapotba, mintha be letettem volna drogozva, de nem szedek semmit.
2022. nov. 5. 04:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Bár nem nekem írtad, nem a kilences vagyok.


“ Figyelj már amúgy, nem kellene diagnosztizálgatnod másokat online.”


De akkor miért kérdezted, ha ennyire jól tudod? “Idegösszeomlásom van?”


Ilyen tünetei nagyon sok embernek van, főleg a mentális egészség kategóriában, ahol többség komoly betegségekben szenved. Kérdező menj el szakemberhez, ne a gyakorin kérdezgess és kötözködj. Nyilván a szakemberek jobban tudják, nem is értem miért laikusokat kérdezgetsz.

2022. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

Úgy tudom az idegösszeomláshoz az érzelmi kontrollvesztés is hozzátartozik, valamint a memóriazavarok is jellemzőek.


De ha egy doki azt mondja rád hogy idegösszeomlásod van én nem fogok vitatkozni.

2022. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!