Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline vagy bipoláris?vagy...

Borderline vagy bipoláris?vagy mi?

Figyelt kérdés
Elhagyatottságtól félelem,dührohamok,téveszmék,halucinációk,néha mintha nem is a testemben lennék,paranoia stb..orvosok se tudják már.Skizofrénia az már kizárt,a többi nem.Sima kevert szorongás és depressziós zavar a diagnózis.de én már tényleg nem tudom.A halucinációkról nem is tudok csak mondják hogy "nem voltam ott fejben meg sehogy" bár adnak rá gyógyszert de nem nagyon segít.mi lehet a baj? Tudom neten keresztül nehéz mondani bármit de már nem tudom mit csináljak.2 hetente kötök ki pszichiátrián,utóbbi öngyilkossági kísérlet miatt volt
2022. nov. 5. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Nem gondolkodtál azon, hogy elbeszélgetsz egy klinikai szakpszichológussal? Segít feldolgozni azt, ami veled történik. És igen, sajnos itt látatlanul nem tudunk érdemben választ adni. De az biztos, hogy szupportív terápiára is szükséged lenne.
2022. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Én elbeszélgettem már klinikai szakpszichológussal, szart sem ért

Hasonló tuneteim vannak

2022. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Egy pszichiáternél voltál vagy többnél is? Ha csak egynél érdemes lenne egy másikhoz is elmenni, hogy ő milyen diagnózist állít fel. A hallucináció szerintem már bőven nem fér bele a kevert szorongás és depressziós zavarba, biztos van más is.
2022. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Milyen hallucinációd van?
2022. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Semmiképpen sem Borderline.


A Borderline/nárcisztikus/szociopata személyiségzavar nem jár semmilyen hallucinációval. ... Azoknak agresszív gondolataik-érzéseik vannak a környezettel szemben.

2022. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!