Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetek boldog ha...

Hogyan lehetek boldog ha egyszer nulla vagyok 31 évesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék elköltözni a szülőktől,hogy végre elkezdhessek bátran szórakozóhelyekre járni,bulizgatni,szerezni barátokat stb... de nem tudok önbizalmat növeszteni mert a tudat,hogy a szülőknél vagyok teljesen elkeserít.


Úgy gondolom a pénz az ami meg tudna változtatni de honnan szerezzek sokat. Teljes vagyonom 5000 euró. A fizetés meg kb 750 euró. Ebből hogy éljek meg albérletben nem értem.


Szerencsejátékba szoktam menekülni de nem erre vágyom hanem egy saját életre . Plusz a szociális skillem is nulla, soha nem jut eszembe semmi amit mondhatnék masokank mert nincsenek gondolataim.


Nem tudok beszélgetni, nincs sok pénzem, zavarba jövős(pirulos) vagyok férfiként.


Pls segítsetek hogy hozzam magam rendbe?


2022. nov. 5. 19:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mások hogy csinálják?
2022. nov. 5. 19:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szlovákia?


A szerencsejatekot felejtsd el. Csak viszi a penzt.

2022. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen
2022. nov. 5. 19:28
 4/14 A kérdező kommentje:

Kérlek írjátok le ti milyen lépéseket tenétek ha a helyemben volnátok. Pls.


Minden párnak akit látok van kocsija meg gondolom nem az anyjuk hoz mennek haza. Hogyan jutottak eddig nem értem.

2022. nov. 5. 19:38
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Mi a szakmád, mit dolgozol?
2022. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Asztalos a szakmám érettségi nélkül de nem értek hozzá. Masszázs és árufeltolto vagyok egy üzletben 740-810 közt kapok fizut ez nettó összeg.
2022. nov. 5. 20:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Kasszást akartam írni és nem masszázst.
2022. nov. 5. 20:03
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez a baj. Elvegeztél egy jó szakmát, de nem érdekel.. gondolom sz.rtál a tanulásra is.


3x ennyit kereshetnél vele, ha értenél hozzá.

2022. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült önbizalmat építeni. Illetve kialakult kellemes mellékhatásként. Van rá megoldás, de egyedül nem fog menni.
2022. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Az asztalos szakma olyan, hogy be kell tudni invesztálni egy műhelyre is .


Anélkül nem nagyon megy de még gyakorlatot is meg kell hozzá szerezni.

És a kereslet sem feltétlenül jó a szakma iránt...


És az ujjadat is simán levághatod egy álmos figyelmetlen napon.


De ha úgy sem értesz hozzá szerintem másik szakmát kellene tanulnod amiben több pénz van. Szóval hosszú távú megoldásban kellene gondolkodni.

2022. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!