Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy újra boldog...

Mit tegyek, hogy újra boldog legyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, sosem gondoltam volna hogy ilyen kérdést fogok felrakni, pont ide. Mindig is gyengeségnem tartottam, de végső elkeseredettségembe nem látok más kiutat.

Nem volt jó gyerekkorom, mondhatni nem egy traumám van. Viszont ahogy teltek az évek egyre rosszabb volt. Nincs motivációm, és hihetetlenül eltévedtem. Minden olyan sivár az életemben, és nem tudom elengedni magam. Nagyon sok emberben csalódtam, és ez miatt nem bízom senkiben. És fáj, mert senkire sem számíthatok. A szüleim melettem àllnak mindenben, de én ezekről nem szivesen beszélek senkinek.

Az egész életem egy csalódás, és nem tudom hogyan találjak vissza magamhoz. Próbáltam már mindent. De egy ideig “elhitetem” magammal hogy jól vagyok, de aztán rájövök hogy èrzelmileg letokkantam.

Oly sok mindent adtam, és keveset kaptam vissza.

Egy üres léleknek érzem magam. Olyan szürkének látom a mindennapjaimat, sokszor gondolom arra hogy véget vetek ennek az egésznek. De sosem lenne hozzá merszem.

Rég voltam már igazán boldog.


2022. nov. 12. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Simogass meg egy macskát. Oldja a stresszt és boldogságot áraszt.
2022. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hogy erre miért nem gondoltam még XD
2022. nov. 12. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!