Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan szomorú vagyok, mit tegyek?

Olyan szomorú vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megyek holnap Németországba kirándulni, de nagyon feszült vagyok, nem tudok örülni neki abszolút és félek nehogy baj legyen. De nem akarom hogy a betegségem legyőzzön. Rendes életet szeretnék élni. Mit tudok csinálni? A betegségem szkizofrénia, és nem tudom hogyan nyugodjak le
2022. nov. 13. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Kivel mész kirándulni? Mennyi időre, mivel, mi lesz a program?

Milyen baj lenne? Útilázat mindenki szokott érezni, ez nem szomorúság, hanem egy kis félelem. De majd elmúlik, mikor elindultok.

2022. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyedül megyek, busszal, holnap este, kedd reggel odaérek, majd kedden késő este indulok haza. Városnézés, csavargás lesz
2022. nov. 13. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Örülj inkább hogy utazhatsz.
2022. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Egyél egy csoki 🍫
2022. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez sima útiláz. Máskor is szoktad egyedül nyakadba venni a világot? Melyik városba mész?
2022. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
München. Régen mentem sokkal messzebbre de akkor még jobb volt az állapotom
2022. nov. 13. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Hátha feldob. Nincs társaságod, akivel mehetnél? Hogy érted, hogy jobb volt az állapotod? A skizofrénia a megfelelő gyógyszer mellett tünetmentes. Más bajod is van, szorongás? Pszichológus?
2022. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Gabi néni nem tudott segíteni?
2022. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, megjártad Münchent?
2022. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!