Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Mi történik a...

Segítség! Mi történik a gondolkodásommal?

Figyelt kérdés

A legfőbb tünetem az, hogy "nincsenek gondolataim" és nagyon megerőltető végiggondolnom logikusan dolgokat. Vannak rosszabb időszakok amikor egyáltalán nem megy. Ezenkívül nehezen tudok emlékeket is felidézni. Ez annyira krónikus, hogy régen nagyon jó tanuló voltam, ma egy matekfeladatot se tudok megoldani. Akkor emiatt rengeteget hibázok és rengetegszer mennek ki dolgok a fejemből, mert mikor megkéne szólalnia bent egy gondolatnak, hogy hé, valamit elfelejtettél, akkor egyszerűen nem történik semmi. Sokszor nem jutnak eszembe amúgy tök általános szavak se.


Amit érdemes tudni, hogy évek óta szenvedek depressziótól, nagyon erős szorongástól és krónikus stressztől. Egész nap ingerlékeny vagyok és ha az utcára megyek rosszul leszek a szorongástól.


2022. nov. 14. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem szedsz gyogyszereket? Azok teszik tonkre az emberek agyat es testi funkcioit.
2022. nov. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak szimplán öregszel. Ez idővel ilyen.


Nem iszol sok alkoholt? :D (Nekem azért van hasonló)


Amúgy a kevés gondolat az nem baj. (Pont ezért kezdtem kipróbálni meditációt)

2022. nov. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit bve vagyk rúgva. Bocs ha össze-vissza írok.


SZóval a kevés gondolkodás az nem baj, mert akkor a fontos gondolatok több energiát kapnak :)

2022. nov. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorongásos depressziós vagyok, ráadásul még ittam is. Voltam olyan állapotban, mint te. Azóta letettem az alkoholt, jártam pszichológusnál és minden erőmmel azon voltam, hogy kijojjek ebből a szarból. Ma már sokkal jobb a helyzet, visszajött minden. A tanulási készség és a gondolkodás könnyedsége is :) Ehhez viszont rengeteget olvastam, és eleinte egyszerű, majd egyre bonyolultabb dolgokat próbáltam megérteni.
2022. nov. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!