Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióban szenvedek 3...

Depresszióban szenvedek 3 éve. A párom emiatt hagyott el.(?)

Figyelt kérdés

Depresszióban szenvedek több mint 3 éve. A barátommal egész jól éreztem magam, de akkor sem volt tökéletes az állapotom. Napról napra úgy éreztem feleslegesen élek.

A barátom azért hagyott el, mert lusta voltam, semmi sem érdekelt és nem tudtam örülni semminek. Közben én minden tőlem telhetőt megtettem amit tudtam nehezen.


2022. nov. 17. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi a kérdés?
2022. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Ez bizony előfordul, a depresszió lassan megeszi a párkapcsolatot, mert a depressziós ember eléggé önző is tud lenni, mert nincs energiája másra. Igazságtalan, de teljesen érthető, hogyha valaki boldog, harmonikus párkapcsolatban akar élni. Az elején még túl lehet rajta lendüln ia rózsaszín köd miatt, de utána ez mindig necces.

Nyilván nem lehetetlen, de akkor az kemény meló lesz.

2022. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Csoda hogy eddig volt párkapcsolatod. Mármint én is depressziós vagyok, tudom hogy milyen, én nem tudnék most fenn tartani egy kapcsolatot.

Szerintem először hozd magad rendbe és csak utána próbálkozz a randizással

2022. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

"Közben én minden tőlem telhetőt megtettem amit tudtam"

Például fordultál szakemberhez, szedted a gyógyszereket és jártál terápiára?

2022. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Félek én is erre a sorsra jutok :( csak én már kb 14 éve depressziós vagyok, gyerekkkrom óta, semmi nem segített. Most lett megint munkám, de minden nap meg kell erőszakolnom magam, hogy be bírjak járni, mert nem tehetem már meg, hogy ne dolgozzak.


:(

2022. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Néha én is tartok attól, hogy ilyen sorsra jutok. A depresszió mellé társul nem 1 mentális betegség "pluszban", csak hogy legyen miből válogatni :(
2022. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Annak okának kell lennie, hogy miért lettél depreszsziós, az okok mélyén kell keresni.A párod,ha elhagyott, jobban is tette, hiszen lehet,miatta lettél depressziós, talán nem szeretett ugy,ahogyan szeretted volna.
2022. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
De miért nem fordultál szakorvoshoz a depresszióval?
2022. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológushoz, pszichiáterhez is. Gyógyszeres kezelés mellett sem javultam.
2022. nov. 17. 13:35
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Meg tudlak érteni, nekem is ugyan ez volt. Később jöttem csak rá, hogy az exem vastagon benne volt, bőven hozzájárult a depresszióm kifejlődéséhez. Azt nem bírta elfogadni, hogy nem voltam mellette boldog.
2022. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!