Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Mit tegyek az ellen, hogy ne higyjek el mindent?

Figyelt kérdés

Ha pl látok egy hülyeségnek tűnő állítást egyből elhiszem, holott tudom hogy nem biztos hogy igaz, csak valahogy nagyon meggyőzőek.


[link]


Ez a videó most csak egy példa de ebben egy ember beszél hogy ő reinkarnálódott meg a halálközeli élményében látta hogy egy kislány volt előző életében, meg ő saját magát váltja meg stb.

De más videóknál is előjön ez.


Hogyan lehetnék kritikusabb?



2022. nov. 23. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
képezd magad!
2022. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ez pont hogy nem kamu. De mindenkinek magának kell eldönteni mit hisz...
2022. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 es elég szomorú hogy hiszel a reinkarnációban
2022. nov. 23. 15:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést tudományos szempontból tettem fel direkt nem az ezotériába, nem értem egy reinkarnáció hívő miért kommentel ide. Gyakori kérdések kérem töröljék a kommentjét
2022. nov. 23. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Korábban hasonló helyzetben voltam én is. Filozófia, érvelés, szkeptikus gondolkodás. Kb. ezek mentén érdemes olvasni egy jó könyvet. Sajnos nem ismerek magyar nyelven ilyet, de egy jó könyvesboltban biztosan tudnak segíteni. Lehet vannak ilyen jellegű oktató youtube videók is. Olyat érdemes keresni, ami nem túl bonyolult, nem túl száraz. Garantálom, hogy utána megváltozik a helyzeted.
2022. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
0%
Feltételezem, nőnemű vagy, kérdező. A pasik realistábbak, racionálisabbak, a nők inkább az érzéseikre, megérzéseikre hallgatnak. Az efféle videók meg kihasználva ezt, pont nekik szólnak.
2022. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!