Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most már késő helyrehozni ezt?

Most már késő helyrehozni ezt?

Figyelt kérdés
Egy nárcisztikus, manipulatív, gonosz, kétszínű emberrel megosztottam mindent, amit nem kellett volna, megnyíltam neki pedig tudom hogy kibeszélt s lehet hogy nem változott, nagyon valószínű hogy nem változott. De azért tettem mert ő is megbízott bennem. Tudom, nem kellett volna, hogyan hozhatom ezt helyre vagy állhatok rajta bosszút?
2022. nov. 29. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne helyrehozni? Nem is teljesen értem, te csak azt gondolod, hogy kibeszél? És ezért már bosszút állnál???



De tételezzük fel, hogy isszaélt a bizalmaddal. Akkor sem kell nagyon helyrehozni semmit, csak kivágni az életedből, és kész. Ha már nincs az életedben, tökmindegy, hogy pár haverja mit gondol, soha nem fogsz velük találkozni gondolom.

2022. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogok, ez igaz. Viszont tény hogy régebben megalázott és kibeszélt. De talán az elég bosszú hogy én voltam az egyetlen "igaz" barátja és megszakítom vele a kapcsolatot, remélem elég nagy fájdalmat fogok neki okozni.
2022. nov. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!