Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzem hogy rámegy a mentális...

Érzem hogy rámegy a mentális egészségem a fogyókúrára?

Figyelt kérdés
7kg-t fogytam az elmúlt fél évben, aztán visszaettem 3-at az elmúlt egy hónapban. Azelőtt a kaja határozott meg, mindig ettem, nem bírtam meglenni nélküle. Még kb. 8kg-t kéne hogy fogyjak, hogy elérjem az egészséges súlyt amivel boldog lennék. Az a baj, hogy minden gondolatom ekorul van, állandóan számolom mindennek a kalóriáját, 1100at eszek egy nap amit iszonyatosan kevésnek érzek, egyfolytában sírok.. Érzem, hogy rámegy a mentális egészségem, de nem szeretném feladni mert nem szeretnék elhízni.. Az egészséges diéta nem opció, mivel menzás vagyok és már csak az ebéd 700-800 általában. Mit tudnék csinálni? Nagyon el vagyok keseredve..

2022. nov. 29. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

1100kcal egészségtelenül kevés, feleslegesen kínzod magad!

Hány kg, és milyen magas vagy?

2022. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Foglald el magad értelmes és hasznos tevékenységgel, hogy a gondolataid ne az evés körül forogjanak folyton folyvást és mozogj annyit, hogy kevés túlevést lehessen ellensúlyozni.
2022. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan azt hiszed, hogy a fogyas, suly osszefug a bikdogsaggal? Haaaat nagyon tevedsz! Kezdj el meditalni! Sport is jo lenne, de az nem megy mindenkinek! Vezetett meditaciot csinalj! Aztan megy majd egyedul. Mukodik.
2022. nov. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Érdeklődni szeretnék hogy a w-loss csepp fogyokurás termék az orvosilag tesztelt?
2022. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!