Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni az értelmetle...

Mit tudnék tenni az értelmetlen szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Csak úgy random a semmiből rám szokott törni, és azt érzem hogy valami szörnyü dolog fog történni és félnem kell..

Olyan érzés mintha csináltam volna valami szörnyü dolgot aminek borzalmas következményi lesznek és csak magamba fordulok és félek, nagyon félek pedig semmi okom nincs rá



2022. nov. 26. 20:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Néha még sírhatnékom is van, de nem tudok ilyenkor
2022. nov. 26. 20:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit írhatnál a régmúlt sérelmekről, mert feltehetően az táplálja. Család, barátok, pasik/csajok?
2022. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan érzünk ilyesmit ebben a bolond, bizonytalan világban. RAcionalizálás, pszichológus, szorongáscsökkentő gyógyszerek, edzés (!). Mindent IS érdemes bevetni.
2022. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hm ez egy jó kérdés!
2022. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én akkor érzek így, amikor valami új dologba kell kezdenem.
2022. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2022. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

fizikai ok is lehet, meg gondolati-érzelmi is.


Azt kell tudni, hogy mennyire indokolt a szorongàsod, tudod-e mihez kötni, vagy sem.


Én egy időben rettegtem, hogy rànkesik a Hold. Megbeszéltem magammal, hogy hogyha eddig fentvolt, akkor kicsi az esélye hogy az én életemben rànkesik.


Ezen túl voltam, de jött màs.

Racionális és irracionális okok.


Kezdetként Magnézium+B6 vitamint próbàlnàm meg, sokat dob a hangulaton.


Ha az életedre, munkàdra, pàrkapcsolatodra kihat, akkor kell segítséet keresned, akàr jülsőt, orvost, és -pszichologust

2022. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szorongás soha nem indokolt. Maga a szó indokolatlan, tárgy nélküli félelmet jelent.
2022. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Ursus librisnél vannak könyvek a témában, pl.: A szorongás feloldása, Felfelé a lejtőn
2022. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolatok elterelése. Kezdjél bele gyorsan valamibe ami leköt, elfoglal. Ne hagyj időt magadnak gondolkodni.
2022. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!