Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociofóbiával dolgozni?...

Szociofóbiával dolgozni? Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Jelenleg ingatlanközvetítő vagyok egy nagyobb cégnél, de szorongást érzek, ha embereket kell felhívnom. Ezeket általában próbálom halogatni, ha hívnak nem veszem fel, inkább úgy vagyok vele, hogy majd én visszahívom őt.Ez valahogy sosem sikerül. Ha személyesen találkozom velük alig bírok megmukkanni bármit is és elkezdek belülről pánikolni. A főnök nagyon rendes és próbál segíteni, de már 1 hete inkább beteget jelentettem, csak ne kelljen hívni, menni senkihez. Mit lehetne tenni,hogy egyáltalán felhívni merjem az embereket? Mondjak fel inkább?

2022. dec. 1. 07:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

"szorongást érzek, ha embereket kell felhívnom"

. Ez nem szociofóbia, hanem egy teljesen természetes dolog.


Amit nem értek, hogyan kerültél egy ingatlanközvetítő céghez, amikor láthatóan nem neked való ez a munka. Vannak jó munkák, ahol szinte csak a megszokott emberekkel kell minimális kapcsolatban lenned.


Vagy ha neked az az álmod, hogy ingatlanközvetítő legyél, akkor keress egy pszichológust, coachot, vagy egy jó önismereti könyvet, és győzd le a félelmeidet.

2022. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%

"Mert megpróbálom legyőzni a félelmeimet"

. Nem lenne célravezetőbb a karriered szempontjából, ha az erősségeidre koncentrálnál?

2022. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos mi ilyen genetikailag selejtesek vagyunk az élethez

Én is megszenvedtem a munkával, a vírusos idők annyira kikészítettek hogy egy ideje nem is tudok dolgozni

Nem ilyen munkát kell keresni hanem vmi egyszerűbbet

2022. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%

"Mert megpróbálom legyőzni a félelmeimet"


Láthatóan nem megy, ezért kellene egy pszichológus, aki segít benne

2022. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
MIért nem mész el pizzaboltba eladónak?
2022. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is panikrohamom van,ha idegenek elott krll megszolalnom. Foleg ha tomeg nez. A nevemet sem tudtam egyszer elmondani. Konnyen pofazik, aki nem volt ilyen helyzetben. Nekem a telefon teljesen sima ugy,ott barkivel barmit barmennyit. Nah de ha idegenek neznek, total lefagyas. Ismerosok elott ,munkaertekezleten mar nem. Es egyszer csak jott, semmi elozmenye nem volt. Szivdobogas, halalfelelem,fulladas erzes,cseng a fulem,nem is hallok semmit, csak a nagy dobbanasokat,es meg mintha az ido is lelassulna. Iszonyu. Aztan kihuzom magam belole ajulas nelkul,de egy csalados,gyerekes nonek ez mitol jon elo, hat baromira erdekelne.
2022. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!