Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mindenki ADHD-s lett...

Most mindenki ADHD-s lett hirtelen? Pár éve a borderline diagnózist osztogatták, mint a cukrot.

Figyelt kérdés

2022. dec. 3. 11:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Ezt milyen megbízható forrásból, statisztikából szűrted le? Mert ha nincs ilyen, akkor ez inkább csak egy provokatív kérdés.
2022. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%

Ez a divat most kérdező.Mindenki adhd-s aki kicsit sajtkukacabb XD

Tiszta vicc.Szerinted miért?Mert fel lehet írni a hasztalanabbnál hasztalanabb gyógyszereket amivel keres a doki is pénzt meg a gyógyszergyár is.Ennyiről szól az egész:D Money money money:))))

2022. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Valóban nem tudok ilyen statisztikát, de érdekes módon az összes ismerősöm ADHD-s lett, valamint többször voltam pszichiátrián, ott is mindenki ADHD-s már.
2022. dec. 3. 11:21
 4/21 anonim ***** válasza:
14%
Gyógyszert írják fel gőzerővel,igaz?:) Vajon miért?Be ne vedd kérdező azt tudom tanácsolni és ne menj pszichiátriára.Jó szándékú tanács.
2022. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Már vittek, mert bipoláris vagyok és durva mániám volt.
2022. dec. 3. 11:43
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
Akkor te a "bipoláris divatérában" voltál. XD Hogy a kérdésedet idézzem.
2022. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Mert persze aki "kicsit sajtkukacabb", arra ráfogják, hogy ADHD-s, ez merőben más, mint aki "kicsit hangulatingadozós", az bipoláris. Kettősmércegyanús a dolog.
2022. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

Amerikából származik.


Egy kb. ürügy arra, hogy amfetaminokat vagy methylphenidte-ot kapjanak az emberek.

2022. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Azt hiszik Ritalint-t kapnak, majd amikor egy nem stimuliáns atomoxetine-t akkor nagyot fognak nézni.
2022. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem egy kérdés, hanem véleménynyilvánítás, és abból is provokatív fajta. Én jelentettem, abszolút nem illik ide.
2022. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!