Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 3 nap maradt volna az...

Ha 3 nap maradt volna az életedből, mit tennél?

Figyelt kérdés
Jelenleg ilyen helyzetben vagyok.
2022. dec. 4. 13:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
56%
Összeszedném a legkedvesebb családtagjaimat, barátaimat, és elutaznék pár szép helyre, valamilyen hegyi vidékre. Ha pénz nélkül kell megoldani, akkor biciklitúrára mennék.
2022. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
72%

Honnan tudod, hogy pont 3 napod maradt? A mentális egészség témakörből kiindulva, öngyilkos akarsz lenni?


3 nap alatt nem lehet megváltani a világot. Semmi olyan dolgot nem fogsz tudni tenni, amitől sokkal jobb kedvvel mennél el innen. A halál mindig sz*r marad. Ha az ember esze nem is, de a teste, az agya mindig a túlélésért fog küzdeni.

2022. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
30%
Semmit. Mivel senki sem Isten, hogy tudja, hogy mennyi időm van hátra. Minden nap azt teszem, ami jó nekem, és ezen nem fogok változtatni életem utolsó napján sem.
2022. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%
Ha öngyilkos akarsz lenni, akkor tegyél le róla.
2022. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
61%
Még megvárod a Télapót? Vagy miért pont szerdán? Karácsonyra akarod megnyomorítani a családod? Vagy mik a tervek?
2022. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

2


Kivéve ha agytompító szereket szedsz be brutál mennyiségben alkohollal. Olyan mintha elaludninál-

2022. dec. 4. 14:28
 7/42 anonim ***** válasza:
64%

Ha meg tervezed ölni magad, de ki akarod használni a maradék időt, akkor valójában nem akarsz meghalni.

De hogy válaszoljak is, én összebújnék a kutyámmal, jókat ennék, elmennék 1-2 utolsó koncertre, egész nap szexelnék, vedelnék, drogoznék. :DD

2022. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
56%
Uncsi ez a sok wannabe öngyilkos...
2022. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező gondolom öngyilkosságra gondol (hogy tudni véli hátralévő napjai számát). Mikor nekem ilyen gondolataim voltak és tényleg komolyan fontolgattam, a kedvenc filmjeimet néztem újra. Illetve nézegettem Youtube-n halálközeli élményekről (túlvilág) beszámolókat. Meg a módszerekről.

Nem tettem meg, mert súlyos szellemi következményei vannak a feladásnak.

2022. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Gratuálok az előitéleteseknek, de majd amikor jön a hír 7-én vagy 8-án vagy 9-én nemtudom egyálalán lesz-e híre nagyot fogtok nézni.
2022. dec. 4. 16:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!