Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 3 nap maradt volna az...

Ha 3 nap maradt volna az életedből, mit tennél?

Figyelt kérdés
Jelenleg ilyen helyzetben vagyok.
2022. dec. 4. 13:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

"Talán itt az esketamine-ra gondolsz (spravato-kísélet)? Az én pszichiáterem valamiért nem hozta fel ezt a témát, nemtom miért."


Igen, arra gondoltam. Itt még lehet, hogy nem elérhető, sajnos Magyarország nagyon elmaradott minden téren. Az sem segít, hogy az egészségügyi rendszer katasztrofális állapotban van, sajnos tapasztaltam. Egy friss kutatás szerint még az is kétséges, hogy a serotonin szint befolyásolná a depressziót, de ahogy fejlődik az orvostudomány egyre hatékonyabb gyógyszerek válnak majd elérhetővé.


Semmilyen designer dolgot ne vegyél be, még akkor se ha eredetiként árulják! Ezeket általában felütik valamilyen újonnan kikísérletezett, ismeretlen kemikáliával, vagy rosszabb esetben fentanyllal.

2022. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

31


Teljesen egyetérte veled az egész kommententedben.


Járok csoport terápiára és ott is felvetették a spravot kísérletet mert olyan szuicid vagyok.


Erre nem mondott semmit a doki, annak ellnére, hogy elérhető az ogyei szerint és beletartozom az anamnézisem és a diagnózisum miatti kritériumba. Többször voltam öngyilkos, az egyiknél meghallhattam volna de nem megfulladva akartam, csak ezért nem fejeztem be. Ezt elmondta neki.


Ha lenne bármi ami kihoz ebből, bevállalnám.


De nem tudok mit tenni.


2 nap maradt.

2022. dec. 5. 12:22
 33/42 A kérdező kommentje:

Bocsi ha félreírok, de egy kis alkoholt fogyasztottam, mert egyedül ez segít.


De remélem érted a mondataim.

2022. dec. 5. 12:23
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
28 az lehet, hogy nem egy szép halál, kívülről. Viszont maga az ember aki mondjuk heroinnal vagy fentanyllal túladagolja magát, annak azok lesznek a legvarázslatosabb percei, és nem fog érzékelni semmmit abból ami történik valójában
2022. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

34


Ez egy érdekes válasz. Köszönöm!

2022. dec. 5. 12:49
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lesz holnap?
2022. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még?
2022. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy él.


Két lehetőség lesz:


1, nem ír, hogy azt higgyük bekrepált :DDD


2, ír majd, de úgy tesz mintha egy haverja/családtagja lenne, és közli a halálhírét :DDD

2022. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Valaki hallott valamit az esti hírekben?
2022. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem
2022. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!