Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 3 nap maradt volna az...

Ha 3 nap maradt volna az életedből, mit tennél?

Figyelt kérdés
Jelenleg ilyen helyzetben vagyok.
2022. dec. 4. 13:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
64%

Neked mi a diagnózisod? Feltűnési viszketegség?


Nem fogunk "meglátni" semmit. Max ha te is a Lánchídról akarsz leugrani és oda mennek hozzád 30-an lefogni. Amúgy meg senki nem kerül be a Hírekbe. Van elég bajunk így is, halnak meg saját ismerőseink, saját rokonaink. A te életed, te halálod igazából nem oszt, nem szoroz.

2022. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
65%
Na ne viccelj már. Beszedsz egy kis gyógyszert és azt hiszed, hogy ez hír lesz a 18 órás hírekben? Amúgy brutális mennyiségű gyógyszert nem tudsz beszedni, mert kihányod, mielőtt hatna. Ha iszol rá, akkor gyorsabban hánysz. 1 emberrel találkoztam a munkám során, akinek sikerült félig-meddig. 1 hétig gépi lélegeztettük, majd meghalt. Kb minden nap hoz a mentő egy begyógyszerezett embert. Amúgy Magyarországon kb 5 olyan gyógyszer van, ami vényköteles és ha összegyűjtögeted, akkor esetleg... de te nem akarsz öngyilkos lenni, csak egy kis figyelemre vársz. Hidd el, ha tényleg azt akarnád, akkor nem gondolkoznál, hanem megtennéd azonnal. De miért pont szerda? Mi lesz akkor? Napfogyatkozás? Holdfogyatkozás? Vége lesz az üzemanyag ársapkának? Elfogy a cukrod?
2022. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
69%

Kérlek ne csinálj hülyeséget!

Egy életed van amit még talán meg tudsz javítani🥺

2022. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Én minden pénzemet elkölteném prostituáltakra és tudatmódosítókra. Sose éltem ilyenekkel, (vagyis az utóbbiakkal :P), de ha ennyi maradt, akkor miért ne próbáljam ki? Az első napon persze elbúcsúznék a családomtól, és elmondanám, hogy már csak 3 napom van, amiből az utolsó kettőt így tudom eltölteni. Hagynék egy adag lefagyasztott anyagot, hogy a szüleim keressenek egy lányt aki elvállalná a gyerekem, akit aztán ők felnevelhetnek. Megmondanám anyának, hogy a kutyámra vigyáznia kell, és nem halhat meg, amíg él. Persze ha a gyerekprojektre sikerül találni alanyt, akkor természetesen addig sem amíg őt fel nem nevelte.


Amikor pedig már csak egy két órám van, beülnék egy ortodox templomba.

2022. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

21 az én diagnózisom csupán major depresszió, rekurrens szuicid teneciákkal.


Gondolom ezt is arra fogod fogni hogy felűtnési viszketegség meg figyelemfelhívás.


Tegyél úgy, nem érdekel annyira. Max válaszolok mert valahol szerintem meghallasz engem, a válaszaidból leszűrve.

2022. dec. 5. 09:23
 26/42 A kérdező kommentje:

23


Köszi, hogy együttérzel és elhiszed nekem. De nem tudok mást tenni. Kezelés rezisztens vagyok, nem hatnak gyógyszerek, így nem tudok élni.

2022. dec. 5. 09:24
 27/42 A kérdező kommentje:

22


Csak addig olvastam hogy "na neviccelj már", mert tudom az ilyen válaszok kategóriáját. Lenéző, nem hiszi el, idiótának gondol, figyelem felhívás az egész.


Nem gondolom hogy benne leszek Blikk vagy az ATV ben ha erre gondolsz, sőt, lehet sehol nem leszek benne, de ha véletlen rátalálsz a nagyon közel jövőben egy hasonló esetnek, ne csodálkozz.


Egyébként köszönöm az uszítást, sokat segít - nem irónia, pont az ilyen emberek játszanak közre a neurózisomhoz, mert suliban is zaklattak, szóval csak köszönönetet tudok nektek mondani a 21-essel, mert ugyanazt élem át. Remélem több ilyen jön tőletek, mert az átlag ember ilyen, amilyen ti vagytok sajnos.

2022. dec. 5. 09:29
 28/42 anonim válasza:

"Kivéve ha agytompító szereket szedsz be brutál mennyiségben alkohollal. Olyan mintha elaludninál-"


Láttam már pár ilyet túladagolásnál, az illető megfulladt a saját habos hányadékában, nem egy szép halál.


"Kezelés rezisztens vagyok, nem hatnak gyógyszerek, így nem tudok élni."


Kísérleti kezelések is elérhetőek már olyan betegeknek akiknél nem használt semmilyen gyógyszer. Még olyanoknál is sikerült javulást elérni akik 15 éve szenvedtek depresszióban. Szóval kitartást kérdező!

2022. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

"nem egy szép halál."


De tudattalan volt, engem nem érdekel milyen halál, csak ebből az érzésből szabaduljak.

2022. dec. 5. 11:32
 30/42 A kérdező kommentje:

28


Bocsi, de a designer "gyógyszerek" megbízhatóságban bizonytalan vagyok, hallottam már clonazolam-designer drogról, de ez a bajom vele egyrészt hogy nincsenek kapcsolataim, másrészt a fene tudja hogy mit raknak bele a valódi hatóanyag helyett.


"Kísérleti kezelések is elérhetőek"


Talán itt az esketamine-ra gondolsz (spravato-kísélet)? Az én pszichiáterem valamiért nem hozta fel ezt a témát, nemtom miért.

2022. dec. 5. 11:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!