Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért keresem mindenkben a...

Miért keresem mindenkben a hibát? Hangulat ingadozás, egyszer jó kedv, rá 5 perc múlva sírhatnékom van. Egyszer bunkó, flegma vagyok, máskor meg kedves és alázatos. Mi ez?

Figyelt kérdés

Nem értem miért. És beszélgetésnél hamar beleunok a másikba és elkezdek gondolkodni, miközben beszél hozzám rá nézek, de teljesen másra gondolok.

Pl. mi megy a tv-ben. És aztán kérdez valamit a másik, vagy a véleményemet kéri valamiről, és azt se tudom mi van, vagy hol vagyok. Miért, miről is beszélgettünk egyáltalán?


2022. dec. 14. 19:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Félek barátkozni, őszinténnek lenni is. Valami nagyon elb.szódott bennem érzelmileg
2022. dec. 14. 20:02
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
bipoláris zavar
2022. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ráadásul akkora teher, hogy soha senkivel nem tudtam beszélni arról, hogy a saját nememhez vonzódom. Még anyámnak se. Mindenki utálja a melegeket körülöttem. Azért ennyi idő után már sejtik, próbáltam egyszer egy nagyon régi barátomnak utalni rá, jó lett volna picit szabadnak érezni magam (nem akartam semmit tőle, csak jó lett volna már 30 -asan beszélni erről), de otthagyott, nem engedte hogy elmondjam.


Itt kéne hagynom az egész családot, de nem tehetem meg

2022. dec. 14. 20:15
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerencsétlenség vagyok, egy roncs akinek pusztulnia kéne :D
2022. dec. 14. 20:18
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ezek a belső elfojtott frusztrációk okozzák a hangulatváltozásaidat, én is így vagyok. Korlátok között élni a legbetegítőbb, az ítélkező társadalommal van a baj, nem veled. Mondd el olyanoknak akik ezért nem ítélkeznek, keress ilyen csoportokat, teljesen megértelek.
2022. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy vagy szerencsétlenség, a világ beteg, de vannak kivételek. :)
2022. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 nincs ilyen, minden rokon, barát, haver utálja a melegeket. Sőt, ilyen családban felnőve, csomó homofóbbal körülvéve mindenhol még én is, szóval utálom magam:)
2022. dec. 14. 20:25
 8/19 A kérdező kommentje:
"Főbe kéne lőni" :D
2022. dec. 14. 20:26
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Te soha ne utáld magad azért aki vagy, meg ne érdekeljen, mit gondolnak ők. Elég ha egyvalakit találsz aki megért, és hidd el lesz olyan. Sokáig én is így voltam aztán igenis merek úgy öltözködni stb meg annál jobb érzés, aztán nem tetszik nekik ez van, magukat járatják le ha emiatt bántanak valakit. Az hogy más véleményen vannak, el kell fogadni, az az ő dolguk. Körülöttem mindenki utálja a rockzenét pl én akkor is szeretem :) Légy önmagad, és az a legjobb érzés!
2022. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#6 "a világ beteg"


A világ utál engem. 🙂 Köszi azért, hogy segíteni próbálsz.


#7 így utálnak, mi lenne ha hivatalosan, nyiltan meleg lennék? Az utcán sétálva megkéselnének? Nem kérek a megjegyzésekból sem "f.szopó búza" meg egyéb szép szavak, szép is a magyar nyelv.

2022. dec. 14. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!