Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért keresem mindenkben a...

Miért keresem mindenkben a hibát? Hangulat ingadozás, egyszer jó kedv, rá 5 perc múlva sírhatnékom van. Egyszer bunkó, flegma vagyok, máskor meg kedves és alázatos. Mi ez?

Figyelt kérdés

Nem értem miért. És beszélgetésnél hamar beleunok a másikba és elkezdek gondolkodni, miközben beszél hozzám rá nézek, de teljesen másra gondolok.

Pl. mi megy a tv-ben. És aztán kérdez valamit a másik, vagy a véleményemet kéri valamiről, és azt se tudom mi van, vagy hol vagyok. Miért, miről is beszélgettünk egyáltalán?


2022. dec. 14. 19:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
megértem ez nagyon nehéz, engem is utálnak mégis tartom magam hozzá hogy a világ beteg mert nem képes elfogadni másokat, így az ő fejükben van a baj, attól még nem utálhatom magamat, te se tedd :) tapasztalatból mondom, a sok kiközösítés engem is megviselt és mai napig utálok az utcán végigmenni de találtam egy közösséget ahol jó, egy elfogadó toleráns várost, (igen lehet hogy máshova kell költözni) ahol megértőbbek az emberek, ennyi :)
2022. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Egy ház kb. 10 millió körül van egy kisebb városban vagy faluban. Majd ha megelélem egyáltalán majd 45 évesen kb. elköltözhetek és új életet kezdhetek😂
2022. dec. 14. 20:46
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is így érzem, még várok az elköltözésre de már kinéztem azt a békés helyet :) Addig ez erőt ad, és ahányszor tehetem, elutazok arra és pár napot eltöltök, sokkal jobb utána.
2022. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A rút kiskacsa, akit mindenki utál 🤮


Ennyi. Ha nem születsz heterónak az élet nyomorúságos és sz@r, anyagilag is nyomortelepen lakom, plusz emellé ráadásnak egy gyógyíthatatlan bőrbetegség, hogy teljes legyen a történet. Szánalmas😂

2022. dec. 14. 20:56
 15/19 A kérdező kommentje:
Azért remélem neked összejön, öröm és boldogság vár🙃
2022. dec. 14. 20:59
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Köszi ugyanezt kívánom neked is :) ne add fel, nem vagy egyedül!
2022. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Lehet borderline zavar.
2022. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 talán
2022. dec. 15. 05:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé egy célt, pl.tanulás. Szerezz egy piacképes végzettséget, amivel ki tudsz ebből törni. Menj egyetemre pl. egy másik városba, és küzdj egy szebb jövőért!
2022. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!