Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleszoktam a depresszióba?

Beleszoktam a depresszióba?

Figyelt kérdés
Próbáltam elérni egy terapeutát, de elég nehézkes mivel rengetegen várnak magánrendelésre, az államit meg tudjuk milyen. Kisgyerekkoromtól kezdve voltam ilyen olyan szakembernél, de sokat nem változtattak. Most elkezdtem csökkenteni az antidepresszánsom hogy ne keljen visszajárni receptért mivel szörnyű hely a kórház, nyugtatóról már lejöttem. Igazából kétlem hogy egy szakember bármit tudna kezdeni velem, kisgyerekkorom óta vannak mentális nyavajáim, leginkább kényszeres, szorongós hangulatzavaros és viselkedészavaros dolgaim. Mióta jobban megismertem magam kissé jobban vagyok, igazából csak ki akarom vonni magam a társadalom és a világ dolgaiból mert szörnyű az egész ahogy működik, és leélni az életem valahogy, aztán függöny le. 22/f
2022. dec. 17. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom bele lehet-e szokni a depresszióba. Én csak nemrég kezdtem el sejteni hogy az vagyok és azóta egyre sz4rabbul érzem magam. Már gondolkozom rajta hogy felkeresek egy pszichiátert. Azt mondod alig van már szükséged gyógyszerre. Mivan ha megszűnt a depressziód csak olyan régóta élsz már így hogy észre sem vetted? Hallottam már ilyet aki teljesen rendbe jött.
2022. dec. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mostanság valamelyest jobban érzem magam, bár továbbra is apátiában vagyok.
2022. dec. 17. 03:48
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ami nálam is egyfolytában fennáll. Mikor érzem hogy valahogy jobb a kedvem akkor is teljesen közömbös vagyok és nem érdekel semmi.
2022. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!