Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet depresszios?

Lehet depresszios?

Figyelt kérdés
Egy fiu baratomrol lenne szo. Nyaron osszekavartunk de rajottunk hogy semmi nem lesz belole es inkabb kicsit tartsunk szunetet aztan legyunk ujra baratok. Azota parszor beszeltunk, mindig mondta hogy sok neki nagyon az egyetem es nagyon lusta. En mar felajanlottam neki hogy hivjon fel ha valamikor szuksege van ra, mondta hogy koszoni majd talan valamikor es ez nagyon figyelmes es kedves tolem. Meg egyszer akartam vele spontan osszefutni de pont nem ert ra, de nem igyekezett mas idopontot talalni... Nem keres engem kb egyeltalan es most is csak latom hogy valami depis idezetet osztott meg.... Tudom rola hogy 18 eves koraban nagyon durvan megvagta magat, a mai napig van a csuklojan egy hatalmas heg... Sok haverja van, kozeli baratai nem nagyon, apukajaval nagyon rossz a kapcsolata, a lanyokat meg ossze vissza cserelgeti (mert o most nem szeretne kotodni) ... Kicsit aggodom erte, de mar nem akarom jobban zaklatni.. 23 eves.
2022. dec. 13. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, meg lehet még ezer más baja is, de a depresszió elég alapkellék minden más nyavalyához is, de jól megáll magában is.
2022. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez jóó :D

A depreszzióra hivatkozva azt mondani hogy nem akar kötődeni,de azért kúrni csajokkal igen xd

Szerintem csak szimplán nincs értékrendje a gyereknek,ennyi.Nincs semmi konkrétuma,célja,csak sodródik.

Én hagynám.Van még hal a tengerben ne aggódj.+ nyilvánvaló hogy nem is keresi a társaságod,akkor minek törődnél vele?

Kis millió ilyen pasi van odakint.Ne aggódj ezen.

2022. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!