Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Kb egy napja kezdődtek el ezek a tünetek:

-Kiesnek percek. Nem tudom, hogy lyukadtam ki egyik helyről a másikra, mintha teljesen felszívodott volna az agyamban az információ. Ma konditeremben volt a legijesztőbb, gyakorlat közben realizálni, hogy egyáltalán elkezdtem a gyakorlatot. Nagyon fura érzés. Akármilyen erősen gondolkozok, nem tudok rájönni, hogy mi történt abban az x ppercben. Az is kicsit ijesztő volt, hogy suliban mikor megdörzsöltem a szemem, akkor tűnt fel, hogy sminkeltem. Egészen addig nem emlékeztem rá. És ezután se, csak feltételezem, hogy így került rám a szempillaspirál.

-Nem tudom mi valós és mi nem. Át kell gondoljam, hogy ezt most tényleg kimondtam-e, ez most megtörténik-e, álmodom-e stb. Teljesen valószerűtlennek tűnik az egész világ.

-Leginkább úgy tudnám leírni, mintha lenne egy x perces időintervallum, aminek a végén magamhoz térek, és olyankor próbálok visszaemlékezni az intervallum többi részére, illetve ekkor gondolkozok el, hogy ez a valóság-e.

A tünetek kezdete előtt kb egy nappal voltam egy buliba, ahol fogyott egy kis zöld. Barátnőm azt mondta amiatt, de nem reagáltam még rá egyszer se így. Meg hát annak a hatása max pár óra, nem lehet már velem, vagy?

Leginkább akkor jelentkeznek ezek, ha egyedül vagyok. Iskolában egész kevés volt, vagy inkább úgy mondanám, hogy az időintervallum átlagba 1 óra volt, szóval egész jól bírtam. Viszont egyedül borzasztó. Kb percenként tudatosítanom kell magamban, hogy ez a valóság. Nagyon fura érzés, még sosem volt ilyen élményem.



2022. dec. 19. 20:49
 1/3 anonim válasza:
18%

Jézusom,nagyon rossz és kellemetlen érzés lehet ,választ sajnos nem tudok adni mivel nem tudom mi a bajod ,csak megsajnáltalak és hozzá szóltam remélem meg gyógyulsz addig is szia


UI. Majd még írok ide később 🥰🥰

2022. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Hagyd abba a zöldet! De tényleg! Nem tudom milyen gyakran használod de idővel koncentráció zavart okoz. Ha végeztél vele akkor minden pillanatot tudatosíts hiszen akkor vagy ott, akkor éled meg. Sok sikert.🙂
2022. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért tartom kevésbé valószínűnek, hogy amiatt van, mert kb 2 havonta egyszer tépek maximum. De nyilván nem is tervezek most ezután egy ideig. Köszönöm a tippet.
2022. dec. 20. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!