Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnek tenni? Padlón...

Mit tudnek tenni? Padlón vagyok teljesen.

Figyelt kérdés

Üdvözlöm. A következő lenne a problemam, mely sajnos egy kicsit hosszúra sikeredett es mergemben talán nem mindenhol szalonképes a stílus de kérem nézze el nekem. Elképzelésem sincs mit kezdjek. Kérem olvassa vegig.


Rájöttem hogy a parom nem szazas, Sot komoly problémái vannak. A gond az hogy most született kozos gyerekünk es c sokkal lett sajat lakásunk, amit nagyjabol az enpenzembol ujitottunk fel plusz apam segítségével. Csak 1,4 eve vagyunk egyutt, es hogy őszinte legyek nagyon megbantam. A csodas gyerekunket nem, de azt igen hogy egy elmebeteggel kell felnőnie, mert en ezt sajnos nem fogom tudni csinalni. Mar az elejen is furcsa volt nekem, mindig eljátszotta hogy vege szakitunk stb Aztan meg utánna mintha semmi. Azt hittem csak egy játék es majd kinövi. O gyereket akart mar az elejétől. De olyan dolgokat csinalt hogy megsértődött pl hogy fel nap utan nem hívtam leírta kb 5 oldalban hogy ez mennyire nem fog menni stb en mennyire leszarom nem foglalkozok vele vegul mindig letiltott facebookrol telefonról stb Aztan masnap felold de vegig eljatsza mintha szakitanank. Na ezt csinálta regen is. Terhes lett kozbe össze költöztünk mert en 200km re dolgoztam es csak hétvégente voltam ott, igen minden heten 200kmt utaztam. Aztan amikor Enis szakítani akartam nem engedte mar kb, hirtelen rendbe lett minden stb.. ez meg a gyerek elott volt. De minden heten veszekedtunk valami agymenesen. Az anyjaval is mindig össze veszik hogy mekkora szar nem foglalkozott vele stb de általaban csak facebookon. Am meg egy kis szelid halk lánykanak latszik, amíg valaki meg nem ismeri. Tragarkodik, uvoltozik a gyerek mellett is ha valami baja van. Pl volt olyan amikor terhes volt, kb 3 honapos, en felmentem 1 napra Pestre apam hoz. Egyszer csak jott a telefon hogy rajott hogy en oda megyek inni elvalunk soha nem latom a gyereket stb..de egész ejjel hivogatott, úgyhogy kikapcsoltam, na ez olaj volt a tűzre, Mind1. igaz hogy ittunk is apámmal de ezer eve nem beszéltünk szerintem ebbe nincs semmi. Volt olyan is hogy azzal fenyegetőzött hogy ongyilkos lesz ha elhagyom. Olyan dráma facebook szövegeket le tud irni hogy hihetetlen. Pl hogy en etlen szomjan vittem ot akorhazbA nem volt se vize semmi. Hat ez igaz mivel nem tudtam mit adnak ott es senki nem mondta hogy ezek kellenek, amint felhívott vittem mindent egybol. Anyam meg apam elutazott ide 200km re hogy felújítsák a lakast kb fel millios munkat végeztek ha nem tobb, ok fizettek minden anyagot kölcsönbe, es veluk is ugy össze veszett hogy égett a pofam vegig. Hívogatott hogy mit csinalok egész nap mikor itt festettem a lakasunkban, nem tudtam felhivni, na erre: ez volt az utolso o ezt nem csinalja nem latom a gyereket stb, de le se akarja tenni ilyenkor az a legszebb hanem provokál. Ezek utan mar en is bele mentem hogy Oke nekem is lesz jo ügyvédem, na ennyi se kellett. Azota is ezt nyomatja hogy Jajj igy ment el a kórházba hogy meg se született a gyerek mar el akarom venni tőle, meg ilyen hazugsag drámazos baromságok . Apámmal nem is beszelnek mert latjak hogy tok hulye. Nem zavarna ha nem menne a gyerek rovására. De ez barmikor uvoltozik kiabál rugdos siman hogy ott van a gyerek a kezebe. Van egy 3millios autóm, sajat lakasunk es jo fizetesem. A lanyok jóképűnek mondtak mindig is, sportos is vagyok, bár komolyabb kapcsolatom nem nagyon volt elotte, ez az en hibám is.. En 25 vagyok o 23 mindenünk meglenne de kb semmi halat nem latok csak hogy miert ilyen olcso kadat vettunk miert ez miert az stb.. szaros 160 ezres fizetése van (majdnem ezt kapta szülés elott is mert nalunk 90%ot fizetnek) csak a gyerek miatt próbálom elviselni de nem tudom mar Eskuszom. Es am meg elvárja hogy minden este kis puszikat adjak stb mennyire szeretjük egymast(kivéve persze habekattan) ez a mániája hogy atmegy masik szobaba ha nem megyek ki a szovabol, viszi a gyereket agyastul stb... Ugyh mindig en megyek ki. Ha meg elmondom neki hogy beteg állat azt csak sertegetesnek veszi. Ja vitatkozni nem lehet vele mert sertegetesesel reagál meg bezzeg te.. te meg ez te meg az... nem arra reagál amit mond neki az ember. Ja nem egyszer meg harapott hogy tobb hetig lila volt utoget rugdal stb.. nyilvan nem utok vissza. Mit lehet tenni kérlek mondjon valamit.



2018. júl. 18. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja egy pszichológusnak leirtam de úgyse olvassa el. Onnan másoltam ide, azert E/1ben irtam
2018. júl. 18. 20:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet tudsz tenni: lelepsz. Nem lehet ilyen no mellett elni. Ha boldog akarsz lenni, nem szabad vele maradnod. Sose fog megvaltozni, az ilyenek nem szoktak. A gyereket meg el lehet perelni, vagy majd kesobb sajat dontes alapjan hozzad koltozik. Nyilvan ot nem szabad elhanyagolnod, de ezt a not torold az eletedbol. O a gyereked anyja es ennyi. Semmi tobb ne legyen. Hagyd ott:)
2018. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tele van elfojtott érzelmekkel, ezért ilyen indulatos és aggresszív. Járt már orvosnál? Lehet, hogy érdemes lenne elmennie, így a leírtak alapján elég kényszeresnek tűnik néhány megnyilvánulása, féltékenységi rohamok, dührohamok, ez nem normális.
2018. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!