Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy skizofrén személy veszélyes?

Egy skizofrén személy veszélyes?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy skizofrén lánnyal. Mondták egy páran, hogy ez nem jó ötlet, mert akár rám is támadhat. Ez tényleg igaz?

2022. dec. 20. 13:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én egyszer régen, dolgoztam egy skizofrén nővel. 4.órában dolgozott, senki nem tudta mi a baja, így felvették. Hétvégi nagytakarítás volt a cégnél, este volt már, délutánosok voltunk csak mi ketten. Éppen a lépcsőt mostuk fel, amikor megszólalt: Figyelj, a másik énem azt súgja nekem, te rossz ember vagy, lökjelek le innen. Hát mi ne mondjak, gyorsan elhúztam onnan. Másnap jelentettük a főnöknek, kiderült skizofrén. Nem szedte a gyógyszereket pár napja, és már kezdett bekatanni. Tagadta a férje először hogy beteg, mert kellett a pénz. Nagyon veszélyesek, ha nem szedik a gyógyszert.
2023. jan. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
25%
Semmiképp, nem fog bántani, a betegség teljesen más, mint amit gondolnak róla. Ez olyan, mint a repülés vs autó. Veszélyesnek tűnik a repülés, de az autó sokkal veszélyesebb.
2023. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

[link]



"Az 52 éves spanyoltanárt minden konfliktus nélkül, szó nélkül szúrta meg az osztályterembe belépő 16 éves tanuló február 22-én. A rendőrség a diákot őrizetbe vette, a fiú elmondása szerint hangokat hallott, ezért támadt rá a tanárra."

2023. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!