Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt fognak...

Mennyi idő alatt fognak elmúlni a 2 éve tartó depresszió tüneteim?

Figyelt kérdés
Ha orvoshoz megyek most, meg talán pszichológushoz is, beletelhet több mint 6 hónapba ha a probléma 2 éve áll fenn és azóta szenvedésem minden nap? Nem kértem segítséget mert nem szerettem volna ha szüleim megtudják de már 18 lettem idén.

2022. dec. 24. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
6 hónapnál biztos, hogy több lesz. :D
2022. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-2 év?
2022. dec. 24. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Minimum 1-2 év. De erre nem lehet egy konkrét választ adni, mivel sokmindentől függ, meg ez nem egy antibiotikum kúra, hogy egy hétig szeded, aztán semmi bajod. Ezt így nem lehet megválaszolni. Az biztos, hogy nem hat hónap lesz.
2022. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Nehéz megmondani. Függ a gyógyszertől. Ahogy attól is, hogy hányszor kell gyógyszert váltani-már, ha elsőre nem sikerül eltalálni a megfelelőt. Ha bogyó nélkül terápia segítségével szeretnéd az is időigényes. Fél év minimum.
2022. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oh, értem. :(
2022. dec. 24. 23:19
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Ha konkrétan valamilyen fajta depressziód van az csak gyógyszerrel múlik el

Én nem szedem és már évek óta van

2022. dec. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Legyél mindig erős fényben, derült időben a szabadban, jót tesz.
2022. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én pont hogy elzárkózom a fény elől, nem bírom a világosságot, ha tehetem egész nap sötétben ülök. De ha ez segít, akkor engedek be fényt.
2022. dec. 25. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Személytől is függ
2023. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!