Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a különbség az autista és...

Mi a különbség az autista és a szociopatia ember között ha mind kettő nem érez es nem tud rendesen beilkeszkedni ? Vagy az autizmus használjuk a gyerekekre a szociopatat a felnottekre?

Figyelt kérdés

Kicsit fogalom zavarban vagyok saját magam probalon felnőttként diagnosztizálni mert valami problémám van szuletesem óta.


De igazából mind 2 stimmel rám az enyhe autizmus vagy a szocipatias személyiség zavar.



2023. jan. 2. 19:03
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te inkább aszociális vagy, egy kevés pszichopátiával. De szociopata nem vagy. Az nem ilyen.


A szociopata szerethet emberek közelébe menni. A szociopata élvezheti ha társaságba kerül.


Rád az aszociális személyiség az igaz.

2023. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

Igen de akor mi ez az autista jelleg a zsizsegeses fakanál razasnal .


Vegulis ez pszihologus nyelven a tik ezes ?

2023. jan. 2. 22:03
 23/53 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy ez csak az autista személyiséged ízlése.
2023. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

De enis bármilyen gonosz tettre képes vagyok akor ha az erdekeim úgy kívánják.


Nem viszolygok semmitől ha háborúban lennénk és ki kéne hallgatni valakit minden gond nélkül megkinoznam és nem éreznek semmit .


Sokszor agyaltam ezzen.akarmit megtudnek tenni de magamat nem sodornam veszélybe illetve nem értelmetlenül.

Nem élvezem mások szenvedéset kicsit tán sajnálom de mélyen nem érint .


Nem tudom a normális emberek is képesek bármire ha van célja?

Csak az a beteg elme aki cél nélkül elvezetbol tesszi ?

2023. jan. 2. 22:20
 25/53 anonim ***** válasza:
32%

A szocipatának nincsenek konkrét sikerbeli céljai. Legfeljebb szadizmusbeli. Nem igazán foglalkoztatja az, hogy hatalmat szerezzen. Élvezethajhászok lehetnek. A szociopaták a lelkül mélyén nem üresek, hiszen a gyűlölet élteti őket.


A pszichopata hamarabb sikerorientált. És üres legbelül. Mert semmi emberi érzés sincs a lelke mélyén.

2023. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te csak kórosan buta vagy.
2023. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
9%
Vagy csak erősen autista.
2023. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy autista-e, de okosnak biztos nem okos, ahogy olvasgatom a kommenteit.
2023. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

Pszihopata nem vagyok mert erzek dolgokat pl szorongás vagy izgulas vagy düh ilyesmit .

Csak szeretetet nem és boldogságot is csak pl szexuális elvezetben vagy mikor büszke vagyok magamra .


Egy pszihopata meg nem szorong .



Az hogy okos e vagyok relatív. Olyan dologban vagyok okos ami érdekel


Művészet,divat az emberek ,es az érzelmekben igen sík huly.e vagyok nem tagadom . Érzelmi intelligenciam 0


Politika történelem. haditudomanyok jobban érdekelnek.


Esetleg még olvasok termeszettudomanyrol vagy pszichológiarol is de annyira ez se fog meg csak ami velem kapcsolatos.


Nem tudom mi a problémám lehet csak autizmus ami mellé egy elég agresszív szabalyszego jellem társul.

Vagy csak a taktikai hátrányom ezzel ellensulyozom .


De lehet összetettebb probléma.

2023. jan. 3. 13:34
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csupán azért gondolkodsz így, mert az autizmus az elmédre is hatással van.
2023. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!