Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a különbség az autista és...

Mi a különbség az autista és a szociopatia ember között ha mind kettő nem érez es nem tud rendesen beilkeszkedni ? Vagy az autizmus használjuk a gyerekekre a szociopatat a felnottekre?

Figyelt kérdés

Kicsit fogalom zavarban vagyok saját magam probalon felnőttként diagnosztizálni mert valami problémám van szuletesem óta.


De igazából mind 2 stimmel rám az enyhe autizmus vagy a szocipatias személyiség zavar.



2023. jan. 2. 19:03
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

50# aztán ha nem vagy 100 as mi van akkor sokan nem azok .autista így bizonyitva nincs de


Nálunk a csaladban 2 uncsi tesóm is "fura " a lány 12 éves és fiú akar lenni úgy is oltozkodik 0 rózsaszín 0 lány dolgok csak a hosszú haj


A tesója meg fura ő inkább aspergeres zsizseg feszeng és sokk olyan dolga van amit felsoroltal rogeszmek .

Én inkább olyan vagyok mint egy birodalmi remete vagy egy robot

De unoka tesóm barátkozik csak mellete meg amiket felsoroltal csinálja


Apai ágon meg 3 unokatesom van mind olyan negatív hogy nyíltan azt valjak szar az élet és jobb a halál


És ha azt nezuk hogy apjuk öngyilkos lett mert megcsalta nagynénémet és a bolond meg el is mondta neki önként.

Aki kidobta, erre felakasztotta magát. Nem meglepő hogy a gyerekei ilyen negatívak


Lassan több manapság a beteg ember mint az egészséges.

2023. febr. 14. 21:55
 52/53 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megértesz. Szerintem menő a hugod én sem vagyok annyira lányos szeretem a laza cuccokat és a vagányt és nekem is csak a hosszu hakam xD és szeretem a magastalpu cipőt. Amikor kicsi voltam azt mondtam a nényémnek hogy engem Tominak hívnak 😅😅😅... majd kinővi de szoktam lányosan öltözni mikor rám jön 😅😅😅. A fiuk is lazák minek az élet szerintem menők. Lazák szokimondó és az a jó mert akinek ami szivükön az a szájukon legalább igazat mondanak és nem kell attol tartani hogy azt mondják amit az ember hallani akar. Megismernélek benneteket. Ha lenne rá lehetőség
2023. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:

52#Jó van igazság abban amit mondasz.megertem ez miért tetszik sokaknak .


En személy szerint viszont sose tudtam laza lenni társaságban.annyira idegen környezet nekem .

Kettesben tudok laza lenni de csoportban nem.

Exemmel kellet menni néha buliba is mert volt egy barátnője aki ha ment neki is menni kellet .

És mivel a gyerekem anyja volt muszaly volt vele menni mert ha ivott nem bírt magával felugyelni kellet 😀 18 év körüli exem és én azért idősebb konkrétan azt hitték a bátyja vagyok úgy is viselkedett velem 😀


amúgy szeretek zenét hallgatni meg inni is de így szórakozóhelyen nem

Konkrétan nem azt mondom hogy rossz volt mert alkohol kicsit oldott rajtam is de otthon egyedül jobb 😀😀

Szeretnék laza lenni enis de nemtudok.ahhoz hogy minden dolgom működjön koncentralnom kell nem megy zsigerből.

Tudok tanulni tudok dolgozni tudok gyereket nevelni csak valamiért sokk természetes dolog nekem nem természetes.



Beszélgethetunk privátban is majd írok.

2023. febr. 14. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!