Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosságot tervezgetem....

Az öngyilkosságot tervezgetem. Mit tegyek, hogy kikerüljek ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Akik tervezik, vagy meg akarják tenni, mi az, ami meg tudja állítani őket? Találnak végül megoldást a problémákra? Én már több mint egy éve nehéz helyzetben vagyok, és egyáltalán nem javul, csak egyre rosszabb lesz...

2023. jan. 3. 01:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

6-os: tévedésben élsz, mert van pokol!


Vannak beszámolók fent a youtube-on is olyan emberektől, akik visszatértek, mert tanúságtétel miatt Jézus vagy Isten levitte őket.


Másrészt, ha nekik nem hiszel, akkor ott van még az az érdekesség is, hogy a Vatikán/ az egyház képez hivatásos ördögűzőket és, mert szükség van rájuk. Na mármost, ha démonok léteznek (márpedig hivatalos papi beszámolók, esetek, dokumentek stb bizonyítják és a sok filmnek is megtörtént esetek képezik az alapját), akkor a főnökük is létezhet és nyilván akkor az nem a mennyországban lakik....


Harmadrészt van még pár érdekes eset: pl. amikor lefúrtak egy bizonyos mélységbe és kirepültek onnan a szárnyas démonok, meg hagfelvételt is rögzítettek, az egyik tengeralattjáró kapitánya jajveszékelő emberekről stb stb, tele van a net, csak keresni kell.


Akinek ez nem elég, az meg majd megtapasztalja maga, ha odaát kerül, hogy mi az igazság!


Jómagam inkább nem szeretnék odakerülni és elég nagy a képzelőerőm ahhoz, hogy ne zárjam ki a pokol létezésének lehetőségét.

2023. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én is szívesen meghallgatták de én se tudom garantálni hogy tudok segíteni de megpróbálok👍
2023. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem is nyugodtan írhatsz. Nem hiszem, hogy sokat tudnék segíteni, de sokszor már az is rengeteget könnyít az ember lelkén, ha kiírja magából a gondjait.
2023. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sokan ugatnak itt nekünk az öngyilkosságról, de semmit sem tudnak róla! Sem az életről, sem a halálról nem tudtok semmit!!
2023. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
Még egy pszichológus se tudja!
2023. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
keress pénzt és nem leszel szegény
2023. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!