Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hová vezet, ha hosszabb távra...

Hová vezet, ha hosszabb távra megvonom magamtól a nyugtatót és a hangulatjavítókat?

Figyelt kérdés
Néha-néha leteszem, de kb. a harminchatodik órában már jelentkeznek az elvonási tünetek, melyek a huszonnegyedik órához érve már eléggé megviselnek, így inkább beveszem a bogyókat, jobb esetben még reggelig kitolom ezt a gyógyszermentes időt. Mi történne, ha pl. egy teljes hétig szüneteltetném?

2023. jan. 3. 20:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. A 48. órához érve, ugyanis két napos szüneteket szoktam tartani.
2023. jan. 3. 20:47
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne próbálkozz a saját fejed után elhagyni a gyógyszereket, mert megjárhatod.

Orsovi felügyelettel tedd le.

Ők tudják mikor,hogyan ,milyen gyorsan szokhatsz le róluk.

2023. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Az őrülethez és a zárt osztályhoz vezet, ennek így semmi értelme. Először is az orvosnak van szaktudása ahhoz, hogy egyáltalán érdemes-e elhagynod,másrészt ez a leírt mód teljesen alkalmatlan az elhagyásra. Kb negyedenként kell csökkenteni az adagot hosszabb időegységenként, orvosi előírásra és kontroll mellett.
2023. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Csak gondoltam, így gyorsabban lehetne csökkenteni a tolerancia szintemet, mert néha nem is érzem úgy a hatását a 0,5 mg-os Frontinnak, ahogy azt kellene.
2023. jan. 3. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el ,jobb ha dokival"ketten" szoktok le.

Tapasztalat...

Sok sikert!!

2023. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2023. jan. 3. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Milyen elvonási tüneteid voltak?
2023. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hányinger, rossz közérzet, depresszió, kisebb izomrángások a combomban és a gyomrom is ,,centrifugál".
2023. jan. 5. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Szorongás és szédülés nem? Mert én ilyet tapasztaltam:(
2023. jan. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, van szorongás. A szédülés az inkább a 40. óra után jelentkezik.
2023. jan. 6. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!