Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvosi ügyeletre be tudok...

Orvosi ügyeletre be tudok menni depresszióval?

Figyelt kérdés

Átestem egy kisebb traumán, és lassan egy hete súlyosabb depresszióval kűzdök, 4 napja enni sem tudok, mert hányingerem van tőle, teljesen legyengültem, és egyéb gondok is közbejöttek. Nem tudom tudok-e ezen változtatni, gondoltam beszélek egy orvossal személyesen, hátha felír nekem valamit vagy ad valami tanácsot. Ilyenkor hívnom kell valakit, vagy van ahová be tudok menni?

Tudom hogy tájékozatlan vagyok, légyszíves kezeljétek ezt kellő megértéssel!


2023. jan. 4. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ügyeleten ilyesmivel nem foglalkoznak. Keress a körzetedben mentálhigiénés gondozót, rendelési időben hívd fel őket, hogy kell-e beutaló. Ha igen, a háziorvos adhat. De számolj legalább egy hónap várakozással.
2023. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Háziorvos holnap. Az ügyelet nem erre van.
2023. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Háziorvos eligazít, és tud felírni altatót/nyugtatót is. Ha extrém szarul vagy mentálisan, akkor menj be kórházba, pszichiátriára. Mentő is bevisz, ha legyengültél. Ha az orvos úgy látja, akkor bent tart, vizsgálatokat csinál, gyógyszert ad.
2023. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Valóban ha holnapig kibírod, akkor haziorvoshoz menj. Ha úgy érzed nem bírod ki holnapig, akkor viszont inkább menjél ügyeletre vagy kórházba. Fel is hívhatod az ügyeletet megkérdezni hogy mit tudnak segíteni.
2023. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
65%
Én egy éve nagyon rosszul voltam, azt hittem itt a vég. És igen, bánom hogy nem hívtam magamra a mentőket, stb, mert csak elhúzódott a szenvedésem, ameddig egy jóindulatú orvos fel nem vett a kórházba. Szóval ha nagyon rosszul vagy, ne félj segítséget kérni!
2023. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Pszichiátria gondozóba kérj időpontot. Pesten minden kerületben van.
2023. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Hogy vagy?
2023. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kicsit talán jobb, holnapig nem lesz baj, de felhívok majd valakit.
2023. jan. 4. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
:)
2023. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!