Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt szuicid kiserlete...

Akinek volt szuicid kiserlete vagy depresszios es ongyilkos hajlamu az elobb utobb meg is teszi biztosan csak ido kerdese mikor szakad el a cerna nala?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 22:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem, alapból ott a lehetősége annak, hogy javulnak a kiváltó körülmények pl.
2023. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Öngyilkos hajlamú vagyok már legalább 10 éve, mégse tettem sosem kísérletet.


Egy épeszű ember csak akkor lesz öngyilkos, ha rá van kényszerülve.


Például: ha megölnék embereket, akkor természetesen öngyilkos lennék, mielőtt bebörtönöznének, mert jobban járnék öngyilkossággal.


Vagy ha hajléktalanná válhat valaki, akkor is.

2023. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tinikent volt egy sotet korszakom, anyamek folyton veszekedtek, szegenyek voltunk, nagyon el voltam keseredve es folyton arra gondoltam, mi lenne ha...

De soha nem tettem erte semmit. aztan valahogy ezen tullendultem, lett baratnom is es soha tobbet nem ereztem ilyet.

A csaladomban viszont elofordultak kiserletek, de utolag azt gondolom inkabb csak figyelemfelkeltes volt, nem valos hajlam.

2023. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!