Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez valamilyen...

Szerintetek ez valamilyen betegség oka vagy csupán csak idióta az gondolkodásom?

Figyelt kérdés

Röviden, az egyik fő problémám az hogy gyerekkorom óta mindenen, de mindenen néha akár magamban is nevetek, de főleg az szociális helyzetekben tör rám ez a nevetőgörcs amit képtelen vagyok néha abbahagyni és rettentő hülyén érzem magam tőle, utánaolvastam a neten és egy " Pseudobulbar " nevű betegségre bukkantam aminek a kiváltó oka nem egészen jellemző rám hisz még nem volt stroke-om se egyéb fizikai fejsérülésem amitől ennyire "megzakanhattam" volna, de viszatérve szociális fóbiával is küzdök amivel kapcsolatban nem tanálam olyan cikket hogy ez kiválthatna ilyen reakciót.

Ugye mindez rettentően zavar engem hogy idiótát csinálok ezzel magamból, szóval szerintetek ennek pszichológiai vagy pszichés háttere van?

Esetleg ha csak tapasztalatotok van akkor aztis kérem irjátok le köszi.


2023. jan. 8. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keress egy jó pszichiátert, egy beszélgetés és lehet meg nyugtat. Ez nem egy súlyos dolog, nem elmebaj, ne félj.
2023. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11-es, és miert pont pszichiátert ajánlasz ha úgygondolod ez nem elmebaj?Egy pszichológus ehez kevés?
2023. jan. 9. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!