Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rájöttem,kissebbségi érzésem...

Rájöttem,kissebbségi érzésem van, hogy kuzdjem le? Néha úgy érzem depressziós vagyok, de amolyan- mosolygós depressziós, tehát soha senki sem gondolna ezt rólam. Sztem mindez a kissebbségi érzésbol fakad, hogy kevésnek, nem elég jónak erzem magam

Figyelt kérdés

Pedig nagyon kedves, nagyon pozitív kisugárzású vagyok, sőt régebb sokszor mondták már hogy "nagyon kiegyensúlyozottnak látszol" , de most nem ugyanabba a közegbe vagyok, most sokat vagyok egyedül, és észrevettem nem bírom azt hogyha nem vagyok emberekkel körülvéve, akkor szinte egyből a sok negatív gondolat körülvesz es annyira lehuz hogy majdnem semmit sem tudok csinálni aznap


Hogy tudjak felállni ebből a helyzetből?



#Kissebbségi érzés #Mosolygós depresszió
2023. jan. 16. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! El kell foglalni az Elmédet! A rendszerel sportolàs segiteni fog! Egy idô utàn sokkal jobban fogod érezni magadat! Kitartàs!
2023. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, mindig is sportoltam.

Sőt edzőterembe dolgoztam, recis is voltam ,de szültem, es osszeomlottam, mar az edzőterem is megszűnt ahol korábban dolgoztam.. szóval se munka ahova visszamehetnek, se társaság, de aligalig van kis idom is, abban az időben csak helyre próbálom pofozni magam, nincs erom edzeni pedig pont szeretnék lehet muszalj lesz összeszedni magam, mas megoldas nincs, vagy van??

2023. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Iratkozz be másik edzôterembe
2023. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!