Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szakemberhez érdemes...

Milyen szakemberhez érdemes menni?

Figyelt kérdés

Szeretném pontosan tudni,hogy mi a pszichés betegségem és annak alapján segítséget kérni.


Milyen szakorvost érdemes ezzel felkeresni?


Hogyan derítik ki hogy mi a bajom pontosan?


Van tapasztalatotok esetleg?



2023. jan. 16. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

az okozza ezeket, hogy a társadalom kirekeszti a "másmilyen" embereket és konformizmusra,sznobizmusra ösztönöz. manapság, akinek nincs meg a legújabb ájfonja,leszólják, nem mintha mindenki milliomos lenne.

ha nem vagy az a vagánykodó,nagypofájú tipus, hanem csendesebb,szerényebb vagy,megvetnek. az embereknek egyszerűen mindig minden baj,és vannak, akiknél ez neurotikus tüneteket vált ki.

2023. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

10es vagyok. Nem értem miért lettem lepontozva. Túl sok itt a gyenge ember, aki képtelen közösségi média nélkül létezni. De sebaj, ez is csak ezt bizonyítja. Csak segíteni akartam, de ok.


Jobb is, hogy nem vagyok jelen az interneten. Aki akar, úgyis fog változni.


Bye

2023. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
12 Engem is lepontoztak a véleményem miatt.. De ezt már megszoktuk
2023. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Na nekem is volt ilyen para aztán fogtam magam kutyaharapást szőrével ugye irány a tömeg a bulik hadd szóljon.

Rövid az élet nem vagyok hajlandó elpazarolni az éveimet ilyen baromságokra hanem normális emberi módon élek ahogy kell. Szocializáció ennyi a lényeg.

2023. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Érdekes, mert kb 2 éve nekem is vannak hasonló szituációim, pedig eddig ezt észre se vettem. Nem tudom mi az oka, én csak úgy gondolkodok, hogy én is csak egy ember vagyok, mindenki hibázik, vannak sajátos hülyeségei mindenkinek. Nem kell görcsölni. Kicsit chill.
2023. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!