Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos szociális szorongással...

Súlyos szociális szorongással milyen munkát érdemes keresni?

Figyelt kérdés

Sajnos csak érettségim van, munkatapasztalatom nem sok, eladóként dolgoztam, bírtam csinálni kb. 2 évig de azóta súlyosabbak lettek a fizikai tüneteim, nem biztos, hogy bírnám.

Esetleg akik hasonló problémával küzdenek, mit dolgoztok, hogy bírjátok? Milyen munkák vannak amikkel minimalizálni lehet a szenvedést és meg is lehet élni belőle?



2022. nov. 29. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egy érettségivel nem sok lehetőséged van. Esetleg portásként vagy valami irodai munkával lehetne próbálkozni.

Nekem is volt szociális szorongásom. Én úgy jöttem ki belőle, hogy megeröltetve magamat direkt olyan szitukba helyeztem magam, amik a legnehezebben mentek. Ha nagyon súlyos a helyzet (orvossal konzultálva előtte!) a szorongásoldó nyugtatók segíthetnek, mivel a szenvedés napi szinten elviselhetetlen.

2022. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy 1-es, hogy sikerült kijönnöd belőle! Nekem egyenlőre úgy tűnik nem megy, hiába csináltam olyan dolgokat amiktől félek, előző munkahelyen telefonálás, sok ember volt, munkatársakkal is próbáltam beszélgetni, mégse javult sokat a helyzet. Sokszor olyan hányingerem, gyomoridegem volt, hogy csak hányinger elleni gyógyszerrel tudtam bemenni dolgozni. Most egy ideig fel is hagytam a próbálkozással és ki se mozdulok de hát ezt se lehet örökké. Félek, hogy így kell leélnem az életem, így biztos nem leszek sikeres semmiben.
2022. nov. 29. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Menj el orvoshoz/pszichológushoz segítségért. Nem szégyen. Segíteni fog, találtok gyógymódot.
2022. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
27%
Menj el juhásznak.
2022. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!