Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy felnőttkori asperge...

Lehet hogy felnőttkori asperger szindrómam van ?

Figyelt kérdés

Úgy érzem számomra minden kihívás volt az életben számomra a legegyszerubb feladat se magától értetődő.



Persze figyelemmel és odafigyelessel képes vagyok az önálló életre meg barátnőt is tudtam szerezni meg gyerekem is van dolgozom is.

De nem tudok kapcsolatokat kialakitani csak ha nagyon odakoncentralok .

Se barátság se semmilyen kapcsolatom nincs.


Nem megy semmi olyan természetesen mint nektek .


Koncentrációt igényel meg egy komolyabb beszélgetés is ezért inkább okosan csöndben maradok akor beszélek ha van mondanivalóm.

Csöndes magamnak való ember vagyok


Úgy érzem full maximumot nyújtok az életben gyerekkel is annyit foglalkozom amennyit tudok dolgozom gyarapodik a pénzem.


De a szüleimhez és a testvéreimhez képest én csak betanitott munkát tudok végezni ezért meg leneznek



Vannak és voltak gyermekkori problémáim is ott se tudtam baratsagokat kialakitani iraskepem zavaros torzult .

Nehezen bírom a tömeget.

Nem szeretem a nemvart dolgokat duhrohamot is tudok kapni néha de általában szelíd vagyok.


Általában megoldom a rám bízott feladatokat de nagyon streszelek mindenen .


Érdemes utána menni a dolgoknak mi lehet ez ?



2023. jan. 21. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Hihetetlen már, hogy minden hülyeségre kitalálnak egy jól hangzó "betegség" nevet, amivel aztán lehet takarózni.
2023. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 #Gondolom neked mindig minden olyan természetes volt az életben.

Ti már gyerekként baratkoztok.haverkodtok.aztan ha nagyobbak lesztek csajoztok buliztok

Nektek nem áll semmiből intézkedni beszélni


Bár már enis sokat fejlődtem de nem természetes nekem .

2023. jan. 21. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Sima mezei introvertált vagy, mint az emberek fele.
2023. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó tudom ez a régi felfogás hülye aztán kész 😀😀


De ennek vannak okai hogy valaki az .nekem is diplomások a szüleim tesóim fosulira járnak

Nekem meg tanulási nehézségeim voltak .

De ami nagyobb baj társadalmi beilleszkedes is probléma


Egy sima szakmunkas vagy gyári melós is lehet boldog és sikeres ember a maga szintjén.


De nálam abszolúlt hiányzik a szocializáció.

Ne mond hogy az természetes hogy egész életemben 1 haverom se volt eljártam suliba és mindenhova de egyedül.


Amúgy az asperger egy 1944 ben bejegyzet betegség nem mai .

2023. jan. 21. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Nincs olyan, hogy felnőtt kori autizmus. Azzal születni kell. És az nem betegség, mint ahogy az egyik agyhalott hivatkozott rá.

Itt nem fogod megtudni, hogy autista vagy-e. Nincs elég kompetens, értelmes ember. Szakember team kell hozzá. Például Autizmus Alapítvány

2023. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem betegség valóban szimplán csak másság.

autisták és főleg aspergeresek 1 2 dologban nagyon jok sőt világon a legjobbak is tudnak lenni .


Van valami problémám és nemcsak nekem hanem a családom min 3 tagjának is hasonló bár kicsit más problémái vannak

annyira senkinek nem súlyos hogy feltűnő legyen .

De gyerek kortól vannak problémák.

2023. márc. 7. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!