Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kétségbe vagyok esve harmadik...

Kétségbe vagyok esve harmadik éjszaka nem tudok aludni csak 4 órát!Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Antidepit és frontint szedek de annak ellenére,hogy lefekvés előtt beveszem a másfél szem frontint éjjel 1-2 körül megébredek és nem tudok vissza aludni !Nagyon fáradtan mentem így dolgozni!Az éjjel egykor bevettem még egy frontint mert csak hánykolódtam másfél órán keresztűl .Vissza aludtam reggel fél hatig viszont nem örülök,hogy a frontint be kellett vegyem,Valaki hasonló helyzetben volt esetleg milyen más megoldás tudtok?

2023. jan. 22. 06:33
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ha megpróbáltatok valamilyen gyógynövényest bevenni éjszaka ha felébredtetek ?nekem lehet,hogy tolerancia alakult ki a másfél szem Frontinra és emelnem kellene,hogy aludni tudjak de ezt nem szeretném Egyből letenni sem lehet ezt az adagot a mellékhatások miatt.Viszont aludjon kellene ,hogy ki pihenve ébredjek !Pánik és generált szorongással kezelnek kezdtem jobban lenni de most ez az alvás zavar vissza ránthat és nagyon aggódom !!!
2023. jan. 22. 07:00
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Alvászavar van mert nincs napfény, szedj D3 vitamint 5000 egység naponta. Lefekvés előtt én magnézium citrátot is veszek be és alszok reggelig mint a bunda. B 50 komplexet is szedj be mellé. Szorongásod is javulni fog, valószínűleg a hpa tengelyed van megzavarodva.
2023. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
D3 szedek napi 4000 ,B komplexet és magnéb6 sokat mozgok és így is küzdök a problémával!
2023. jan. 22. 07:44
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

Anno pont ugyanígy jártam. Eléggé valószínű, hogy toleranciába kerültél a frontinnal, azaz elvesztette a hatását. Rossz hír, hogy ilyenkor semmi más nem segít, mint a dózis emelése. Gyógynövényes cuccok, relaxálás, stb teljesen hatástalanok. Érdemes lenne, nagyon lassan (!!) csökkentgetve elhagyi a nyugtatót, ugyanis ebben a formában már csak romlani fog a helyzet. Az agynak egyre többre lenne szüksége ugyanahoz az eredeti hatáshoz...de mivel nem emeled az adagot, az pont olyan, mintha folyamatosan csökkentenéd. Ezt hívják tolerancia elvonásnak.

Minimálisan segít, ha elhagyod a kávét, kólát, csokoládét a koffein miatt. A cukrokat, mert az is pörget. És napközben kifárasztod magad.

2023. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Sportolj az a legjobb szorongásra, alvászavarra. Bringa, futás amihez kedved van.
2023. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kávé,kólát nem iszok már hónapok óta csokit azt ettem és édességet is , de akkor ezeket is félre teszem!
2023. jan. 22. 09:47
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Gyulladás van az agyban.Nem fáj viszont jelzi a szorongás tüneteivel hogy probléma van. Liszt összes és cukor kuka.
2023. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
34%
4 óra alvás, hát én csoda ha 3-mat tudok és 12-ezek :/ szabadnapon meg alszok 14 órákat is.
2023. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%
Szorongás van nálatok túl vagytok hajszolva idegileg. Ezt kellene rendbe tenni
2023. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az állapotom továbbra is fent áll éjjel fél 2 től megébredttem és csak forgolódtam nem tudtam vissza aludni egész héten ilyen éjszakáinak voltak!A frontint két hetente csökkentem nem tudom mit csináljak?
2023. jan. 28. 05:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!