Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor fog a végére érni ez ah...

Mikor fog a végére érni ez ah ördögi kör?

Figyelt kérdés

10 éve szenvedek kezeletlen szorongástól. Ezalatt az idő alatt rengeteg tünetem volt, ami mindig változott: szapora pulzus, szegycsont fájdalom, hasfájás, remegés, izmok összeszorítása, szédelgés. Az utóbbi kb. 3 évig tartott, az azelőttiek pár havonta váltották egymást. Szerencsére a szédelgés (agorafóbia jelleg) kezd szinte megszűnni. De most meg bejött a random légszomj. Néha úgy érzem nincs egy levegővétellel elég oxigén. Pár hónapja volt elsőnek, aztán most már van olyan nap, amikor több ilyen is van. Próbálkozom nagyokat sóhajtani és ásítani, hogy segítsen, de elég ijesztő. Ezen kívül hidegek a végtagjaim és gyakran van vizelési ingerem.

Soha nem lesz már ennek vége? Egyáltalán ez is egy szorongásos tünetem?

34 éves férfi vagyok.


2023. jan. 22. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10


Neked az agyaddal van baj.

2023. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Őszintén mi szükség az ilyen válaszokra?
2023. jan. 22. 21:13
 13/13 anonim ***** válasza:

12


Mert ez az igazság! Ezért mondtam, hogy menj el pszichiátriára, mert mentális beteg vagy. Mit nem lehet ezen megérteni meg elfogadni?

2023. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!