Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depressziót csak gyógyszerek...

A depressziót csak gyógyszerekkel lehet kezelni? Ti mit szedtek rà, hasznàl?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 08:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nem szedtem semmit, nemtudom vissza tér-e vagy meddig lesz ez a non-depressziós fázis, de egyenlőre jól vagyok, munkahelyet váltottam, és megszabadultam sok negativ dologtól az életemben. Rá kellett jönni először hogy mik azok, de ha megvan, azon kell lenned hogy ezeket likvidáld. Nálam brevált. Erőt és egésséget kivánok.
2023. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Én ha depis lennék halolajat szednék sport, megfelelő kaja, este alvás 10 után.
2023. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
76%

2/

nem vagy az, nem tudod hogyan hat az emberre. Ha az leszel szedj halolajat :D de ne etesd hülyeséggel az embereket.

2023. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kondi
2023. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam depis soha ez is alkat kérdése. Én sajnálom őket biztos kemény lehet nekik. Én utazgatnék folyamatosan és szarnék rá.
2023. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem mond hülyeséget a halolajjal.

Az omega3 hihetetlen hatással van az agyra emelett a b vitaminok , emellett séta, pszichológus.

Hála, lemondás, megbocsátás ilyesmik. Én skizoval kűzdöttem.

2023. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Halolaj de a krill még jobb.Nekem erős szorongásom volt nem kezeltem abból lett Ocd. Halolajjal sok séta természetben sok alvás és elmúlt. Szóval nem olyan hülyeség ez. Szintetikus bogyókban nem hiszek.
2023. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Én C, E, D, halolajat szedek, néha kálciumot, káliumot. Érezhetően megerősödtem, vitaminhiányban szenvedtem. Nem vagyok a bogyók híve, de ez időnként segít. Főleg a C, D. Lehet hogy B-t is kéne.
2023. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Ja bocs a szintetikus bogyóra a gyógyszereket értettem tápkiegek okésak én is szedem.

Szerintem a diliseknek mint mi vagyunk a magnézium (citrát,kelát), b komplexek, d3 vitaminok nagyon fontosak.

2023. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Uh igen, a magnéziumot kifelejtettem, az egy nagyon fontos, aktív stresszoldó, az izmokra jó hatással van.
2023. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!