Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Régebben küzdöttem pánikbetegséggel,viszont az utóbbi időkben újra előtért,és tanácstalan vagyok nem tudom mi tévő legyek:(. Esetleg valakinek lenne kedve beszélgetni erről.
2023. jan. 24. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Erről nem itt kell beszélni, hanem szakemberrel.
2023. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk, de nem vagyok szakember, ennek tudatában kezeld mindent amit mondok.
2023. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
2023. jan. 24. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess magaddal. (Nem sértésnek szánom, tanácsnak.) A pánikod valamilyen számodra szorító élethelyzet következménye. Mikor épp nem szorongsz, biztonságban érzed magad, kezdd el megbeszélgetni magaddal (még jobb, ha minden gondolatodat leírod), hogy saját magadat hergeled bele a pánikba, mégpedig a gondolataiddal. Túlzottan éber vagy, ezzel feszültségben tartod az egész testedet, ráadásul folyamatosan. Ez az állapot teljesen felzabálja a tartalékaidat, feszültség folyamatosan, enyhülés sosem. Ebből jön a pánik, ráadásul sosem olyan helyzetben, ami indokolná. Ha nyugodt állapotban megtanítod magadnak, hogy eltúlzottak a reakcióid, könnyebben figyelmezteted magad ugyanerre ha éppen jön a "para". De nagyon sokszor van olyan, hogy az életedet olyan közegben éled ami megbetegít. Van, hogy teljesen el kell szeparálódni (költözni), hisz hiába nyugtatod meg magad ha folyamatosan visszatérsz a feszültséget keltő helyzetbe, környezetbe.
2023. jan. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!